Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Фестиваль "Сіверські Вікінги" пройде 14-15 липня

Фестиваль "Сіверські Вікінги" пройде 14-15 липня

Під час фестивалю (14-15 липня) будуть ходити автобуси від готелю «Україна» до місця проведення фестивалю і назад, з 12.00 до 00.00 кожні пів години. Ціна: 10 грн. Чекаємо Всіх на п'ятому ювілейному фестивалі «Сіверські Вікінги 2018».
 
Фестиваль буде проходити за стадіоном ім.Гагаріна, в районі Кордівки на березі річка Десна, цю поляну в народі називають "Якоря".
 
Вартість вхідного квитка - 60 грн.
 
Під час фестивалю заплановано польоти на повітряній кулі, можна буде купити вироби у народних майстрів там медовуху, передбачено дитячий майданчик з аніматорами.


 
На першій частині відеомаршруту детально показаний маршрут до місця проведення фестивалю від Катерининської церкви (в'їзд у місто) до футбольного стадіону ім. ГагарінаУ другому відео показаний маршрут від стадіону ім. Гагаріна до місця проведення фестивалю.

Нижче програма фестивалю.
 
 
"Сіверські Вікінги" – фестиваль історичної реконструкції. Лицарські бої, обладунки, справжня зброя, ярмарок, стилізований одяг учасників… про ці та інші деталі змагань у студії розказали Олег Купрієнко, засновник фестивалю, Мария Старкова, організатор лучних забав та Олексій Бубен, відповідальний за матеріально-технічне забезпечення фестивалю.Більше подробиць на сторінці фестивалю у Фейсбуці.

Gorord.cn.ua

Теги: Сіверські Вікінги, фестиваль

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект