Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Посли країн «Великої сімки» відвідали Головне управління Нацполіції в Чернігівській області
УБП


Home net

Посли країн «Великої сімки» відвідали Головне управління Нацполіції в Чернігівській області

Перебуваючи на Чернігівщині в рамках ознайомлення з ходом реформи децентралізації, посли країн великої сімки відвідали ГУНП в Чернігівській області та зустрілися з керівництвом поліції.В Чернігові поважні гості ознайомилися, як зарекомендував себе при використанні поліцейськими у службовій діяльності патрульний автотранспорт, отриманий Національною поліцією від уряду Японії в рамках Кіотського протоколу. Гості наголосили на екологічності гібридних автомобілів, які використовують українські патрульні, адже, крім бензинового двигуна, в них є і електродвигун.

Начальник Головного управління Національної поліції Едуард Альохін поділився враженнями про специфіку експлуатації патрульними Toyota Prius та Mitsubishi Outlander в міських і сільських умовах.

Глави амбасад країн «великої сімки» спільно з керівниками ГУНП зробили пам’ятне фото на фоні патрульних автомобілів.

«Це лише частка того, що змінилося в поліції за останні два роки, - сказав начальник Головного управління Едуард Альохін, - більш яскраві приклади модернізації та позитивних змін можна побачити в самому управлінні».

Так, посли G7 ознайомилися зі схемою реагування поліції на повідомлення про злочин, відвідали службу 102 та чергову службу. Непідробний інтерес у поважних гостей викликала система відеоспостереження «Мережа безпеки», впровадження якої на теренах області стала можливою саме завдяки підтримці з боку органів місцевого самоврядування. Делегація переглянула презентацію можливостей цієї системи та дізналася про перспективи її подальшого розвитку.

В ході короткого обміну думками стосовно реформи української поліції посли відзначили значні успіхи в її реалізації на рівні Чернігівської області.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.


Теги: Нацполіція, посли країн великої вісімки, Едуард Альохін

Добавить в:


ЦентрКомплект