чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Телеканал «Дитинець» може отримати понад 100 тисяч гривень з міського бюджетуТелеканал «Дитинець» може отримати понад 100 тисяч гривень з міського бюджету

Понад 100 000 гривень із міського бюджету буде спрямовано на рахунки ТОВ «Телерадіоорганізація «Ліга» (куди входить чернігівський телеканал «Дитинець»). Про це йдеться в пояснювальній записці до проекту рішення міської ради «Про внесення змін до Програми розвитку міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залученню інвестицій на 2018-2019 роки (зі змінами)».

 
Цим документом передбачається у 2018 році на виконання заходів, пов`язаних із підготовкою промоційного фільму про інвестиційний потенціал міста, виготовленням презентаційної продукції та трансляцією телевізійної передачі «Підтримуй Чернігів!» на ресурсах ТРО «Ліга», 60 000 гривень і 45 000 гривень.

 
Як відомо, телеканал «Дитинець» пов’язують із чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком. За даними аналітичної системи «YouControl», з 2010 року керівником ТОВ «ТРО «Ліга» був Олександр Ломако, якого Владислав Атрошенко після перемоги на мерських виборах призначив своїм заступником у міській раді.

 
Нині телеканал «Дитинець» очолює Тетяна Здор, а кінцевим власником вважається Руслан Дубинка, який є керівником кількох фірм, що безпосередньо пов’язані з Владиславом Атрошенком.

 
Загалом ТОВ «ТРО «Ліга» з міського бюджету отримала майже півмільйона гривень.

 
Окрім того, Чернігівська міська рада (виконавчий комітет) періодично замовляє рекламу саме на телеканалі «Дитинець».

 
Джерело: сайт cheline.com.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко, "Дитинець", Здор, Дубинка, ЛОмако

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект