Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Дитяче осіннє взуття “Каприз” – усе найкраще для хлопчиків і дівчатДитяче осіннє взуття “Каприз” – усе найкраще для хлопчиків і дівчат

Осінь разом із дощем і сльотою привносить в наше повсякденне життя додаткові клопоти. Один із них – вибір взуття для дитини. Навіть для дорослого таке завдання часто є доволі складним, адже потрібно врахувати багато чинників. Що вже говорити про дитяче взуття, до якого висуваються підвищені вимоги. Незважаючи на те, що асортимент такої продукції великий, обрати оптимальну пару буває надзвичайно складно. Єдиний варіант – довіритись перевіреному виробнику. Аби здобути стабільну клієнтуру, яка з року в рік приходитиме до вашого магазину, варто замовляти в ТМ Лидер дитяче осіннє взуття оптом. Воно відзначається високою якістю виготовлення, привабливим зовнішнім виглядом, тому сподобається як батькам, так і їхнім малюкам.

Характеристики дитячого осіннього взуття “Каприз”

Головна складність вибору полягає в тому, що осінь, як правило, доволі капризна в плані погоди. Зранку туманно, вдень – сонячно, а ввечері дощить. Відповідно батькам не так вже й легко підібрати дитяче осіннє взуття, в якому не буде ні жарко, ні холодно, ні мокро. Під ТМ “Каприз” випускається взуття, здатне витримати всі погодні примхи. Воно виготовляється з дотриманням всіх сучасних норм і стандартів, тому відповідає всім вимогам турботливих батьків. Дитяче осіннє взуття Каприз, оптом яке коштує дешевше, має такі переваги:

  • матеріал – взуття ТМ “Каприз” виготовляється з натуральної шкіри. Воно доволі м’яке, еластичне і в той же час міцне і зносостійке. Взуття витримає активні дитячі забави і бігання по нерівній дорозі, при цьому стопа не спітніє при плюсовій температурі і не змерзне за холодної погоди. Ваш син чи донька почуватимуться максимально зручно і комфортно;
  • водонепроникність – навіть якщо дитина залізе в калюжу, її ноги залишаться сухими. Матеріал взуття відштовхує вологу, завдяки чому вона не має шансів проникнути всередину і промочити ніжки вашого малюка;
  • підошва – вона гнучка, рифлена і неслизька, забезпечує правильний перекат з п’ятки на носок під час ходьби. Дитяче осіннє взуття “Каприз”, яке часто купують оптом, виконує амортизаційну функцію і захищає від ударів і пошкоджень;
  • кріплення – взуття добре фіксується на нозі застібкою, резинкою та іншими деталями, не спадає, тому забезпечує зручність при ходьбі чи бігу;
  • каблук – у дитячому осінньому взутті “Каприз” він складає 1-1,5 см зі сторони підошви. Це сприяє формуванню правильної ходи;
  • тверда задня частина, завдяки якій п’ятка утримується і не вивертається в сторону.

Безсумнівною перевагою дитячого осіннього взуття “Каприз”, завдяки якому його часто замовляють оптом, є привабливий зовнішній вигляд. В колекціях виробника представлені як лаконічні класичні моделі, так і оздоблені цікавими елементами туфлі та черевики. Смаки обох поколінь будуть задоволені.

Асортимент дитячого осіннього взуття “Каприз”

Вибір дитячого взуття цієї марки для осені такий самий різноманітний, як і прояви погоди в цьому сезоні. У перші дні вересня малюки зможуть ганяти вулицями у легких кедах, а вже в листопаді зігріватимуть свої ніженьки у теплих черевиках. Окрім того виробником передбачені так звані перехідні моделі, коли знадобляться у період “ні холодно, ні жарко”. Середа сортименту дитячого осіннього взуття “Каприз” ви зможете обрати і замовити оптом таку продукцію:

  1. Кросівки. У такому взутті дитині буде зручно бігати, скакати та активно проводити дозвілля. Їхня підошва забезпечує достатній рівень амортизації, а шнурування надійно фіксує стопу. У кросівках “Каприз” зручно буде відвідування фізичні заняття, а також просто гуляти вулицями чи парками.
  2. Мокасіни. Це дитяче осіннє взуття ідеально підходить для прогулянок теплими днями. Воно не парить ногу і забезпечує легкість ходи. Окрім того це чудовий варіант змінного взуття для дитячого садочка чи школи.
  3. Туфлі. Як і у дорослому гардеробі, так і в дитячому обов’язково повинно бути присутнє таке класичне осіннє взуття “Каприз”. Різноманіття фасонів дозволяє підібрати моделі на всі випадки життя. Більш відкриті туфлі підійдуть для теплої погоди, закриті – при похолоданні, а стримані лаконічні – на щодень чи до школи.
  4. Черевики. Вони знадобляться тоді, коли температура за вікном опуститься до 00 і нижче. Дитячі осінні черевики утеплені байкою чи іншим натуральним матеріалом, тому зігріють під час перших заморозків, при цьому абсолютно не парять ніжку під час потеплення.

Ваш малюк завжди повинен почуватись зручно, тепло і комфортно. Усе це забезпечить йому дитяче осіннє взуття “Каприз”, яке доволі просто придбати оптом. Воно захищає від несприятливих погодних умов, при цьому дає справжню насолоду від носіння. Замовити оптом продукцію ТМ “Каприз” для подальшої реалізації зможуть жителі будь-якого міста України.

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект