Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Пістолет, дві гранати «РГД-5» і 40 набоїв — з лісу?Пістолет, дві гранати «РГД-5» і 40 набоїв — з лісу?

Житель села Малинівка Ріпкинського району 44-річний Юрій Бондаренко — підозрюваний у незаконному зберіганні зброї.У квітні співробітники поліції, за оперативною інформацією, провели у нього вдома обшук. Знайшли однозарядний пістолет, 40 спортивно-мисливських гвинтівочних патронів калібру 5,6 міліметра, два корпуси ручних «РГД-5» з підривниками.

Правоохоронцям чоловік пояснив, що знайшов їх у лісі і зберігав для власних потреб. Повірили чи ні, то таке. Проте кримінальне провадження відкрили за частиною першою статті 263 — носіння, зберігання, придбання вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин без законного дозволу. За це загрожує строк від трьох до семи років.

До речі, син Бондаренка, Костянтин, та брат Микола — військовослужбовці. Нині служать. Сім’я характеризується позитивно. Юрій працює, дружина теж, вона касир місцевого сільгосппідприємства.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №23 (1674), 7 червня 2018 року

Теги: граната ГРД-5, Юрій Бондаренко, зброя, набої, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект