Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Геннадій Сапай — новий голова Апеляційного судуГеннадій Сапай — новий голова Апеляційного суду

54-річний Геннадій Салай став головою Апеляційного суду області. 30 травня його обрали на зборах, таємним голосуванням. За нього проголосували 19 суддів із 22.До обрання Геннадій Анатолійович був заступником голови Апеляційного суду. За законом термін його повноважень — три роки, потім знову вибори. Попередній керівник Садіг Тагієв, який очолював суд три терміни, нещодавно пішов на пенсію.

Зателефонувала Салаю, привітала.

— Ви місцевий? Прийшли у судді з міліції чи з прокуратури?

— Я з Новгорода-Сіверського. З 1988 по 1992 рік працював у прокуратурі. Потім прийшов у Деснянський суд Чернігова. Згодом в обласний суд (нині Апеляційний). Вже 26 років, як я суддя.

— Люди вважають, що голова суду керує суддями, вказує, кому і яке рішення прийняти.

— Це посада адміністративна. Будівництво, бухгалтерія, ремонти і т. д. Нині ми завершуємо облаштування четвертого поверху для розміщення працівників суду. Кожен суддя повинен мати окремий кабінет. А у нас є і по двоє. Будемо розселяти.

Суддя Салай не помічений у скандальних історіях. Пройшов оцінювання у Києві. Згідно з декларацією за минулий рік, він має автомобіль «Хюндай Гетц» 2008 року, недобудовану дачу у Киселівці Чернігівського району. Зарплата — 407 тисяч 180 гривень у рік.

Садіг Тагієв приїхав до Чернігова з Луганська. Коли пішов у відставку, туди не повернувся.

— Садігу Рзаєвичу, ви вже читаєте лекції у Національній школі суддів? Чим ще займаєтеся?

— Поки що це на громадських засадах. На майбутнє є запрошення від одного з чернігівських вузів. Зараз я хочу просто відпочити і поправити здоров’я. З ним є проблеми.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №23 (1674), 7 червня 2018 року. Фото з Інтернету

Теги: Геннадій Салай, голова Апеляційного суду, суддя, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект