У Чернігові відкрилися "Літні музичні вечори на Алеї Героїв"
В рамках VII-го фестивалю "Чернігівська весна", що стартував 1 травня, у Чернігові відкрилися "Літні музичні вечори".
Незмінним учасником вечірніх концертів на Алеї Героїв вже третій рік поспіль є естрадно-духовий оркестр "Меридіан" міського Палацу культури. В його репертуарі - класика, сучасні твори, пісні, танцювальні мелодії, які нікого не залишають байдужими. У день відкриття вечорів багато людей, особливо літнього віку, співали і танцювали під оркестр, не залишалась осторонь і молодь. Як повідомив заступник директора Палацу культури Юрій Попович, відтепер "Мередіан" розважатиме городян та гостей міста все літо щовихідних.
Сьомий фестиваль культури і мистецтв "Чернігівська весна" триватиме до 9 травня. В його рамках, окрім "Літніх музичних вечорів", вже відбулися відкриття паркового сезону, виставка робіт учнів дитячої художньої школи, присвячена річниці Великої Перемоги, стартувало масове туристичне велораллі "Дорогами вогняних літ".
В подальшій програмі фестивалю - цілий ряд не менш цікавих і різноманітних заходів, які завершаться в День Перемоги святковою концертною програмою та феєрверком.
Джерело: Наталія Потапчук, УКРІНФОРМ
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.




