Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Радикалы прокомментировали аварию, в которой пострадал ребенок


Нормовен

Радикалы прокомментировали аварию, в которой пострадал ребенок

19 мая вечером в результате ДТП пострадал несовершеннолетней ребенок, который двигался по дороге на велосипед. Авария вызвала резонанс в городе,  из-за того, что в автомобиле, который совершил наезд на ребенка пребывал родной брат депутат облсовета Дмитрия Блауша - Андрей Блауш. Есть информация, что местные активисты сегодня в 13.30 соберутся под зданием горотдела полиции на Шевченко, 13, с тем, чтобы требовать справедливого расследования по делу. 
Ситуацию прокомментировали Дмитрий Блауш и нардеп Олег Ляшко. В тоже время в своих комментариях они никак не затронули тему с пакетами с веществом белого цвета, которые были выброшены из автомобиля сразу после ДТП. Также в комментария пользователи пишут, что водитель иномарки ничем не помогал мальчику, его убрал с дороги отец Ярослава, а скорую вызывали женщины, которые живут по соседству. Водитель пересел в авто синего цвета и скрылся с места происшествия.На фото Андрей Блауш - фото из соцсетей

 
Комментарий Олега Ляшко:
 
Учора у ДТП в Чернігові за участю брата нашого депутата обласної ради Дмитрий Блауш постраждав 10-річний хлопчик, який їхав на велосипеді. Очевидці кажуть, що в машині були наркотики.

Я щиро бажаю швидкого одужання хлопчику. Сьогодні я також розмовляв із начальником поліції Чернігівщини Едуардом Альохіним і сказав йому дослівно: найбільше, що мене принизить - це коли винуватці дтп залишаться безкарними! Я нікого покривати не збираюся, хто б це не був! Більше того: я добиваюся радикального посилення кримінальної відповідальності за п‘янство за кермом, мінімум 10 років тюрми і на все життя позбавлення прав. Я борюся за справедливість для всіх українців, а не тільки для обраних!На фото Олег Ляшко и Дмитрий Блауш
 
Комментарий Дмитрия Блауша:
 
Пишу пост, як відповідь одразу на всі питання з приводу вчорашньої ситуації.

1. Найголовніше, це життя та здоров`я дитини. Дякувати Богу дитина в собі, станом на 11:00 зробили повторне КТ, яке показало що ніяких операцій робити не треба, Слава Богу. Так дитина має черепно-мозкову травму, але її життю нічого не загрожує і жоден з внутрішніх органів не постраждав. Загалом я не лікар і точно сказати не можу, але найголовніше, що хлопчик живий і дасть Бог з ним буде все добре. Я особисто та моя сім’я зробить все від себе залежне, щоб хлопчик отримав все необхідне лікування, це той мінімум, який ми можемо зробити.

2. Кожна людина відповідає сам за себе, або за своїх дітей, але аж ніяк не за братів, сестер, батьків. У мене вистачає родичів зі схожим прізвищем і що я маю нести відповідальність за справи кожного?! Але не треба танцювати на чужому нещасті, якщо мої «недрузі» цього не розуміють, мені вас шкода. Особисто я пройду всі випробування, не маючи жодного відношення до цієї ситуації і подібне могло статися з кожним. Таке життя.

3. Безумовно завдячуючи «окремим журналістам» які пишуть Заголовки, що «Блауш збив дитину і втік» ця справа має великий резонанс, бо Блауш це я, і така новина автоматично асоціюється зі мною. Був би хтось інший, було б інакше.

4. Ніхто не відмовчується, ніхто не ховається. Так, мій брат був співучасником цієї ДТП, але чому ніхто зі свідків, ніхто зі ЗМІ не пише, що саме мій брат викликав швидку ( фото під постом ), що саме мій брат разом з батьком дитини надав першу допомогу дитині та разом з батьком поклав дитину в карету швидкої. Чому ніхто не пише, що ця машина немає жодного відношення до брата та нашої сім’ї?!
Чому ніхто не пише, скільки людей було в авто і хто саме був за кермом?! 
Тільки через те, що його прізвище Блауш?!!

5. Чому ніхто не пише, що дитина виїхала на проїжджу частину?? де немає ані зебри, а навпаки це об’їздна дорога по який їздять машини щосекунди. Чому всі пишуть, що дитину збили на узбіччі, якщо дитина реально виїхала на дорогу і шансів уникнути ДТП не було?? Чому ніхто не пише, що є свідок, який за 10 хвилин до цього сама ледь не збила цього ж хлопчика бо він так само вискочив на дорогу і за ним ніхто не дивився?? Як батьки дозволили розсікати свої дитині на небезпечній дорозі?! Та те що машина їхала з дозволеною швидкістю адже інакше були б зовсім інші наслідки!

6. І не треба писати про різні стани його сп’яніння, він був абсолютно тверезий. І ще один цікавий факт, щодо «невідомого пакету», зі слів батька дитини, людина схожа на брата Блауша одразу кинулась до дитини і викликала швидку ( це батько підтвердив в інтерв`ю суспільному ) Скажіть мені будь-ласка яким чином він встиг все це зробити в шоковому стані, а ще й «невідомий пакет» який йому приписують відбігти і кудись викинути!?

7. Всі інші деталі питайте у нього, а не у мене. Він мій брат, а не мій син. Одне можете знати точно, він вже за годину після ДТП пішов до відділку поліції і пройшов всі необхідні процедури, які проходить і зараз разом з прокуратурою так само дає покази і додаткові необхідні аналізи.

І найголовніше фейсбучні воїни, я розумію, що вам не знайоме відчуття співчуття і ви зовсім не думаєте, що подібне може статись з будь-ким, знайте, ненависть ще нікого нікуди не приводила.

Мені особисто немає за що взагалі писати все це, я просто хочу щоб факти були об’єктивні і люди бачили ситуацію з двох боків. І будь-ласка ті хто зараз намагаються тиснути на мене з різних боків, залиште це бо у вас нічого не вийде. Дай Боже здоров`я хлопчику і батькам витримки. Такого нікому не побажаєш. Я повторюсь, що для дитини зробимо все від нас залежне.

Мене там не було і ніяких висновків я робити не можу, але якщо мій брат в чомусь винний, буде за це відповідати. Закон для всіх однаковий!
 
Депутата Облсовета горячо поддержали коллеги по цеху, среди которых 2 депутата горсовета - Ирина Березинец (Радикальна партія Олега Ляшка) и Светлана Живенко  (Оппоблок). Так Ирина Березинец, считает, что возмущение жителей Чернигова не оправдано, выброшенные пакеты были с крахмалом, а бездельники, раздувшие новость - развлекают себя тем, что обсуждают детали ДТП.
 
Ирина Березинец: Кожен водій не застрахований від нещасного випадку. Той хто не був на місті пригоди не має уявлення про причини та наслідки. Але понажимати букви в фб тут кожний вважає себе профі. Випадок стає історією, хлопець - дівчинкою, пакет з крохмалом - наркотою, а водій "злодієм", який збіг з місця пригоди. Люди, які не зайняті працею, займають себе і відволікають інших " обговоренням деталей". Діма, не звертай уваги на балоболов, вони не варті уваги. Допомогай хлопчику, брату та батькам, їм сьогодні дуже важко. Тримайся.
 
Светлана Живенко: Дима, ты же понимаешь всё сам! Почему именно так проясняют ситуацию горе-журналисты! ( иначе , простите, не могу назвать тех, кто вчера так преподнёс информацию о случившемся ДТП). Дима большая часть черниговцев знает тебя с положительной стороны и верит в твою порядочность!!!!! Держись и смело расчитывай на поддержку!!!
 
Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: авария, Блауш

Добавить в:


ЦентрКомплект