Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Рівень води в Десні щодоби знижується на 1 смРівень води в Десні щодоби знижується на 1 см

Рівень води в Десні в межах міста Чернігова протягом останніх трьох днів не піднімався, а навпаки вже почав знижуватися на 1 см щодоби.Станом на 8 годину 16 травня рівень води складав 571 см над «0» поста. Таку інформацію повідомив відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради.

Ріка-пост Дата Рівень води на 8 годину ранку над нулем поста (см) Відмітка виходу на заплаву річки над нулем поста (см) Відмітка рівня води початку затоплення окремих ділянок міста (см) Зміна рівня води см. За добу, «+» підвищення, «-» зниження (см)
Р.Десна-м.Чернігів 16.05.2018 571 680 700 0

Наразі у місті йде підготовка до відкриття купального сезону 2018 року. За рішенням міської комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій поки що визначені три місця для відпочинку біля води мешканців міста. А саме: міський пляж «Золотий берег», берег гідрокар’єру в районі «Лісковиця» (вул. Варзара) та р. Стрижень в районі Ялівщини (вул. Героїв Чорнобиля). Адже більшість мешканців міста вибирають для відпочинку біля води саме ці місця.

Дозвіл на купання в інших місцях, зокрема, на р. Десна за готелем «Парк - готель «Чернігів» та на лівому березі за пішохідним мостом біля бази відпочинку «Динамо», затверджуватиметься комісією після перевірки фахівцями дна річки, коли вона повернеться в природне русло. Про це буде повідомлено додатково.

Читайте також:

Чернігів готується до відкриття пляжного сезону

Прес-служба Чернігівської міської ради

Теги: рівень води, річка Десна, повінь

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект