Іван Зеленько вдруге вижив

Тільки з однієї аварії виходили, і знову. Так говорять односельці про 19-річного Івана Зеленька з Великої Дороги Ніжинського району.У ніч на третє травня хлопця придавило тракторною сівалкою. Його вже прооперували, видалили селезінку. І у понеділок, 7 травня, перевели з реанімації до загальної палати Ніжинської районної лікарні.

Наприкінці лютого 2016 року Іван та його молодший брат Валентин дивом вижили у ДТП, що сталася між Дорогинкою Ічнянського району та Синдаревським Ніжинського. Тоді під час аварії загинуло троє. Зеленьки врятувались.

Нинішня пригода у полі теж могла стати для Івана фатальною, та пощастило.

За кермом трактора, що зачепив хлопця, був односелець 54-річний Микола Салівон.

Тієї ночі сіяли під селом Кравчиха за кілька кілометрів від Великої Дороги. Там обробляє землі товариство «Магнат».

Розповідають, що трактор з зерном поїхав сіяти, а Іван вирішив відпочити і накрився мішками. Тим часом трактор повернувся на дозаправку. Було темно, ще й, кажуть, пилюка стояла стовпом. Тож водій не помітив мішки на темній землі. Але зрозумів, що сівалка щось (чи когось) зачепила. Вистрибнув з кабіни. І побачив хлопця. Тут же викликав «швидку». Івана доставили у Ніжинську районну лікарню. Були підозри на численні переломи. Але виявилось, що пошкоджена селезінка. Зараз ситуація стабільна. Іван одужує.

Микола Салівон працював трактористом ще у колишньому колгоспі. У «Магнаті» з 2007 року. Непитущий. Через те, що сталося, дуже переживає. Здає кров для Івана, допомагає з лікуванням. Хоча, кажуть, Зеленьки й відмовлялись від грошей. Та чоловік наполіг.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №19 (1670), 10 травня 2018 року

Теги: сіялка зернова, трактор, Іван Зеленько, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект