Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Остерська, Тупичівська, Плисківська ОТГ у травні мають одержати землю. Ті, що перед ними, ще чекаютьОстерська, Тупичівська, Плисківська ОТГ у травні мають одержати землю. Ті, що перед ними, ще чекають

Три громади — Остерська (Козелецький район), Тупичівська (Городнянський), Плисківська (Борзнянський) — у травні мають одержати землю за межами населених пунктів. Плантрафік передачі землі викладений на сайті Держгеокадастру. До кінця 2018 року усі землі за межами населених пунктів планується передати громадам. Рішення про це прийняв уряд.— Вірите, що протягом травня отримаєте у користування землю? — запитала голову Остерської ОТГ Віктора Самодєлка.

— Я вірю тільки документам, — відповів Віктор Андрійович.

— Одержала громада землю? — поцікавилася у Любові Норикової, голови Височанської ОТГ (Борзнянський район). Громаді мали її передати, згідно з планом-графіком, ще у березні.

— Ні. Сказали, ще не готова документація. Обіцяють після травневих свят. Першими, у березні, землі мали отримати Височанська, Варвинська, Іванівська ОТГ (Чернігівський район). За ними, у квітні, — Батуринська (Бахмацький район), Макіївська (Носівський район), Мринська (Носівський).

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №19 (1670), 10 травня 2018 року

Теги: земля, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект