Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Дочка працівників Міноборони знімала напад на ветерана АТОДочка працівників Міноборони знімала напад на ветерана АТО

Катерина Лапинська відома серед знайомих як Катя Вертуха. Саме вона знімала на відео як її товариші посеред вулиці розправляється з військовослужбовцем АТО.Тато Каті полковник Сергій Лапінський працює начальником аудита Міноборони (заробляє 273 022 на рік), мама - Валентина в воїнській частині "А-2662" в Чернігові відповідальним виконавцем інформаційно-аналітичної групи, проживає родина в Чернігові. Зі слів адвоката потерпілого 28-річного АТОшника Димтра Іващенко (позивний Вербич) Наталі Фещик Катерина вийшла заміж за росіянина. 

Сам Іващенко каже, що психи звичайно бувають, але таких, щоб йшли в масках, згуртовані підготовлені з ножем, сокирою та газовим балончиком нападати на людину посеред вулиці - ще не зустрічав.

 
І хоч зі слів матері 24-річна дівчина має 1 групу інвалідності (пересаджено нирку) дівчині не заважало це бігати по всьому Києву та знімати на камеру, як намагаються вбити людину. Причина нападу - не сподобалась футболка Дмитра, на якій було зображено Ісу Мунаєва, героя України.
 
Затримали Лапінську наступного дня у Харкові, вона поїхала туди наступного дня після нападу, перед тим знищила одяг в якому була, сім-картe, перефарбувала волосся. 

Теги: Лапінська, Вербич, напад

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект