• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В Чернігові відбувся перший обласний інклюзивний творчий конкурс (фото)


В Чернігові відбувся перший обласний інклюзивний творчий конкурс (фото)

Станція Земля — Станція Марс. Відправлення о 8:30. Мрії, про подорожі в космосі, які поступово стають реальністью, стали темою першого Інклюзивного обласного конкурсу творчих груп “Космічні мандри у майбутнє” для дітей та молоді з інвалідністю. Команди з Чернігова, Ніжина, Козельця та Остра зійшлися між собою минулої п'ятниці на сцені Чернігівського міського палацу культури. 


Команди, які включали як звичайних дітей, так і дітей з вадами здоров'я, змагалися на сцені в конкурсах на космічну тематику. Тут же, в палаці культури, проходила виставка робіт дітей на космчну тематику. Учасники конкурсу звертали увагу на те, що зазвичай діти з особливими потребами спорстерігають за подібними заходами з глядцької зали, цього ж разу вийшли на неї на рівні зі звичайними дітьми.
 
Яка команда стала переможцем конкурсу, насправді, не важливо. Перемогли всі діти разом: ті, хто має проблеми зі здоров'ям, змогли подолати страх та сором'язливість і вийшли на сцену на рівні з усіма учасниками конкурсу; звичайні ж діти, змогли здолати стереотипи і упередження й побачили, що діти з особливими потребами — такі ж як і вони. 

Більше фото - в альбомі Обласний інклюзивний творчий конкурс "Космічні мандри у майбутнє"
 
Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: космос, конкурс, інклюзивна освіта,

Добавить в:
 
 


Центр Комплект