Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Городнянське майно все ще під питанням

Городнянське майно все ще під питанням

Депутати Городнянської районної ради не проголосували за передачу майна новоутвореній Городнянській міській об’єднаній територіальній громаді.Голова райради 60-річний Олександр Левченко пояснив, що це з обережності, щоб усе було юридично правильно (дивись «Вісник Ч» від 1 березня 2018 року).

1 березня відбулася сесія Городнянської ОТГ, на якій, за словами Олександра Миколайовича, конфлікт мали вирішити.

— Ситуацію не врегульовано, — розповів телефоном у вівторок, 6 березня, 51-річний Андрій Богдан, голова Городнянської міської об’єднаної територіальної громади. — На сесію міської ради 1 березня вони (районна рада) написали клопотання, щоб ми прийняли майно. Але ж ми таке саме клопотання подавали їм на минулу сесію. Я не розумію їх поведінки.

Сесія громади відбулась. Ми клопотання прийняли.

Районна рада 22 березня буде проводити сесію, на якій і розглянуть передачу майна.

— Очікували на такий поворот?

— Очікував. Знав, що буде все робитись, щоб громаді було гірше.

— Що скажете про причини, які назвав голова районної ради?

— Надумані. Про що можна говорити? Хіба у вас переліку майна немає? На сесії мали прийняти наше клопотання, створити комісію. І нехай працює. А потім затвердити рішення комісії. Але чомусь цього не зробили. Боюся, що і 22 березня не приймуть позитивне рішення щодо цього.

Питання так ставляться на сесії, що важко зрозуміти депутатам, за що голосувати.

Конфлікт штучно створений. А ситуація погіршується. У них немає коштів на утримування. І вони просто вимушені будуть передати.

На мою думку, голова райдержадміністрації, начальники управлінь мали звернутись до депутатів, повідомити, що на утримання майна немає коштів, проголосуйте за передачу. Але ж ніхто і слова не сказав.

Нарощуються борги, зокрема, за опалення.

Сподіваюсь, здоровий глузд переможе. У них іншого вибору немає, рішення приймуть. Але ж повинна працювати комісія, процес затягується. І от, наприклад, школи ми тепер зможемо прийняти лише після закінчення навчального року. Адже не встигнемо замовити атестати, якщо їх передадуть на наш баланс після березневої сесії. І так у ряді інших питань.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №10 (1661), 8 березня 2018 року

Теги: Городнянська районна рада, майно, ОТГ, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект