• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Суддя Сергій Бараненко подав скарги до Вищої ради правосуддя та Генеральної прокуратури про втручання у його професійну діяльність


Радио

Суддя Сергій Бараненко подав скарги до Вищої ради правосуддя та Генеральної прокуратури про втручання у його професійну діяльність

Суддя Козелецького районного суду Сергій Бараненко подав скарги до Вищої ради правосуддя та Генеральної прокуратури про втручання у його професійну діяльність Козелецької селищної ради (об’єднаної територіальної громади).

Так він відреагував на рішення селищної ради від 18 лютого.У Козельці конфлікт: одні хочуть, щоб вантажівки без перешкод їздили по центральних вулицях селища, інші категорично проти. Бо асфальт руйнується, будинки дрижать.

Місцеві депутати на сесії заборонили рух фурам, важчим за 10 тонн. ТОВ «Агро-регіон Козелець» звернулося до суду. Суддя Сергій Бараненко підтримав позивача. Потім це рішення підтримала колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду. Депутати обурились. І постановили: добиватися скасування рішення суддів та покарання для судді. А також подали касаційну скаргу до Верховного Суду. Не дивно, що і Сергій Бараненко подав скаргу.

— Вища рада правосуддя ще не розглянула мого звернення. А ось Генеральна прокуратура переслала до обласної, а звідти скерували до Ніжинської місцевої прокуратури, — говорить Сергій Бараненко. — Я прийняв рішення об’єктивно.

ТОВ «Агро-регіон Козелець» — сільгосппідприємство, возить урожай до власних зерносушильних комплексів у села Лихолітки та Берлози Козелецького району.


P.S. Хто краще знає закони — депутати чи суд, — дізнаємося. Хто більше правий по суті щодо дороги? Мабуть, спробуємо провести журналістське розслідування.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №10 (1661), 8 березня 2018 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Бараненко, конфлікт, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект