Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Світлана Расулова: «Аби лайки не було»

Світлана Расулова: «Аби лайки не було»

Засідання ради Північного госпітального округу через заметілі відстрочилося. Планували зібратися на базі Новгород-Сїверської центральної районної лікарні. Зустрінуться після 8 березня.— Попереднє засідання було у Корюківці, — говорить голова госпітальної ради, головний лікар Семенівської центральної районної лікарні 45-річна Світлана Расулова. — Можемо збиратися у будь-якому районі, що входить у госпітальний округ.

— Кордони Північного госпітального округу вже точно встановлені?

— Так. Є постанова Кабміну. Входять Корюківський, Сновський, Менський, Сосницький, Семенівський, Коропський, Новгород-Сіверський райони.

— Центр госпітального округу?

— Не затверджений. Або Корюківка, або Мена. Сумніваюся, що і на наступному засіданні визначимося. Кожен відстоює свої позиції.

— Заступники голови госпітального округу — чоловіки. Кричать на вас?

— Так, мої заступники — чоловіки. Головний лікар Корюківської центральної районної лікарні Сергій Пивовар. Головний лікар Менської центральної районної лікарні Петро Хомрач. Чому вони мають на мене кричати? — сміється. — Я звикла, що на роботі нема чоловіків і жінок, є колеги. Якщо хтось і підвищив голос, це робоча обстановка. Аби лайки не було.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №10 (1661), 8 березня 2018 року

Теги: Світлана Расулова, Північний госпітальний округ, снігопад, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект