Готуємось до весни заздалегідь

ЦІКАВО Зима - це період, коли весь наш організм переживає серйозний стрес. Ціла низка факторів в зимову пору року провокує занепад життєвих процесів. Дефіцит сонячного світла (а з ним і вітаміну D), такого потрібного для шкіри; занадто калорійна їжа; малорухомий спосіб життя - все це є причинами нездужань. Тому над важливо підготувати своє тіло до початку весни. Адже останній місяць зими якнайкраще підходить для цього.З чого почати?

Основними етапами підготовки до весни є:

  • зміна способу життя - з малорухливого на більш активний;
  • фізичні навантаження, заняття спортом;
  • збалансоване повноцінне харчування;
  • косметичні процедури, зміни в виборі засобів для догляду за шкірою та волоссям.

В холодну пору року більшість з нас намагаються якомога більше часу проводити вдома, обвившись теплою ковдрою. Нечастими стають вилазки на вулицю, що негативно впливає на стан нашого здоров’я. Щодо весняного періоду, коли все оживає і пробуджується, хочеться і самому відчути якесь піднесення і оновлення після хронічної втоми. Тому прогулянки на свіжому повітрі повинні стати частішими і енергійнішими. Нестача вітаміну D одразу стане меншою після прийняття сонячних ванн під час піших моціонів.

Рух - це життя

Багато хто навіть взимку відвідує тренажерні та фітнес-зали, щоб весною та літом дивувати всіх своїм розкішним, підтягнутим тілом. Таким людям потрібно аплодувати, адже переважна більшість з нас згадує про фізичні навантаження лише напередодні пляжного сезону. Дійсно, заняття спортом є надзвичайно важливим етапом адаптації організму до теплої пори року. Ранкова зарядка або дихальна гімнастика - це мінімальні, але такі потрібні для нашого тіла дії.

З наближенням весни, потрібно поступово змінювати раціон. Замість жирів і вуглеводів, доречним буде збільшення споживання продуктів, багатих на вітаміни та мікроелементи. Їжа повинна приносити не тільки задоволення, а й користь. Адже весняний авітаміноз - актуальна для всіх проблема.

Косметика в допомогу

Виснажене морозами, тьмяне волосся, розшаровані нігті та суха шкіра - це те, що залишає по собі зима. Тому важливо, як ніколи, в даний період вдало підібрати косметику і засоби для догляду за тілом. Зволожуючі креми, поживні маски для волосся, спеціальні бальзами та гелі можна знайти на сайті Мейкап. Косметологи радять не перестаратись з процедурами, не експериментувати в застосуванні різноманітних засобів. Потрібно влучно підібрати саме ті методи по догляду, які зможуть активно підготувати шкіру та волосся до весни. Сяючий колір обличчя вам поверне живильна маска з вітамінним комплексом, пілінг, або ж зволожуючий крем. Також важливо захистити шкіру від ультрафіолетового опромінення. Хоча весняне сонце не таке шкідливе, як влітку, все одно потрібно задуматись над придбанням крему з SPF-фільтром.

Дотримання цих нескладних порад допоможе вам підготувати організм до зміни сезонів, зменшити стрес і налаштувати правильний внутрішній біоритм. Зимова депресія відступить, а її місце займе весняне піднесення настрою!

Gorod.cn.ua

Теги: Мейкап, косметика

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект