Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Потребує допомоги вчителька 31 гімназії. Підтримаємо чудову людину, маму, гарного педагога (відео)
Рекламодателям

Радио

Потребує допомоги вчителька 31 гімназії. Підтримаємо чудову людину, маму, гарного педагога (відео)

Учні так чекають на свою вчительку, що влаштували справжній флешмоб.Їх улюблена вчителька – Наталія Вікторівна – захворіла.

Місяць тому під Новий рік почувалася погано, піднялася температура, але ніяких загрозливих симптомів жінка не відчувала. А коли звернулася до лікарів, дізналася про страшний діагноз.

Валентин Байло, чоловік: «Як виявляється хвороба дуже тягнулася, нічим себе не проявляло. Було добре здоров’я, ми працювали, жили, веселилися, відпочивали, а воно весь цей час росло і росло. Нам написали: рак сигмо видної кишки з метастазами в печінку та легені».

І колеги, і учні, і їх батьки, як тільки дізналися про проблему кинулися допомагати. Всі разом збирають кошти на лікування, організовують благодійні ярмарки, де виставлятимуть поробки і самої пані Наталії, бо вона не лише хороша вчителька, а й талановита майстриня.

Діти підтримують морально, малюючи для вчительки плакати і записуючи відеозвернення.

Зараз 39-річна Наталія Байло лікується в чернігівському онкодиспансері. Вона вже пройшла один курс хіміотерапії, а потрібно 6 курсів перед операцією та стільки ж після. Крім хіміотерапії необхідно зробити дві операції. Звичайно на це потрібні великі кошти.

Валентин Байло, чоловік: «Кожен курс коштує від 7 до 10 тисяч гривень».

Коштів, які потрібні для проведення всіх курсів хіміотерапії, сім’я не має. Наталя разом із чоловіком виховує двох дітей – Маринка другокласниця, а малому Артемку немає ще й року. Вони особливо чекають, коли мама видужає.

Наталія Горнюк, заступниця директора гімназії №31: «Ми хочемо звернутися до небайдужих людей, громадян, підтримати цю чудову родину, тому що найдорожче в житті це людське життя, усміхнені дитячі очі і мати поряд з дітьми».

Номер карти «ПриватБанку» - 4149 4978 3551 4540.
Телефон контактної особи (097) 743-36-90 – Валентин Байло (чоловік)


Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: онкологія, Наталія Байло, гімназія №31, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект