• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Дівчина загинула, її мати та бабуся у лікарні: родина у селі під Черніговом отруїлася чадним газом (відео)


Радио

Дівчина загинула, її мати та бабуся у лікарні: родина у селі під Черніговом отруїлася чадним газом (відео)

16-річна дівчина загинула, її мати та бабуся у лікарні: 15 січня вночі в Трисвятській Слободі Чернігівського району родина отруїлася чадним газом.

Першою про це дізналася хрещена мати загиблої Владислави.Світлана Кисла – хрещена мати загиблої дівчини: «Она позвонила мне без десяти час ночи. Кума Алла. В истерике. И говорит: «Приди, пожалуйста. Наверное, Влада умерла». Я ж ничего не поняла, я собралась и прибежала. Вот у них летняя кухня, там ванна, они моются и груба у них там, они топят. Мы прибежали, открыли эту кухню – там уже как туман, пар. И Влада лежала уже. Ну, я так поняла, что она уже мёртвая была».
З’ясувалося, дівчина пішла до ванної і довго звідти не поверталася. Коли ж мати пішла перевірити, що сталося, вона вже не дихала. За попередньої інформацією, трагедію спричинило передчасне закриття заслінки димаря.


«Оказывается, потом, когда ж приехали уже эти печники, газовщики, но они посмотрели, что задвижка полностью задвинута и там ещё недогоревшее, как бы ну, дровами они или там брикетами они топили, и оно ещё тлело, а они задвижку уже засунули», — розповідає Світлана Кисла.

Встигли надихатися чадного газу і бабуся з мамою Влади, які прибігли її рятувати. Їх обох без свідомості забрали до Чернігівської центральної районної лікарні. Поки що вони в реанімації, загрози життю немає.

Ігор Коченко – завідувач реанімаційним відділенням Чернігівської ЦРЛ: «Обоє пацієнтів знаходяться у стані середнього ступеня важкості. Поки що на даний момент в реанімаційному відділенні, але найближчим часом переводимо до профільного терапевтичного відділення. Зараз залишається єдине – важкий психологічний стан обох пацієнтів», — говорить Ігор Коченко – завідувач реанімаційним відділенням Чернігівської ЦРЛ.

Владислава – єдина дитина в родині. У селі кажуть – була хорошою, привітною дівчиною. Її хрещена мати розповіла, що вона вчилася в медичному коледжі, збиралася до вишу, мріяла стати хірургом.

«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: чадний газ, трагедія, Світлана Кисла, «Сівер-центр»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект