Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Неймовірний прогрес Віти і... розчарування від естафет

Неймовірний прогрес Віти і... розчарування від естафет

Перші старти українських біатлоністів у новому році шанувальникам цього виду спорту особливого оптимізму, на жаль, не додали.

Кандидати в олімпійську збірну розпочали змагання четвертого етапу Кубка світу в Обергофі жіночою спринтерською гонкою. Прикро, але жодна з наших титулованих біатлоністок вперше не змогла фінішувати в провідній десятці кращих. Найбільш високий результат в олімпійської чемпіонки Сочі Віти Семеренко, яка фінішувала лише 22-ю. Чернігівка Ірина Варвинець показала 58-й час.

На фоні жіночих невдач, результати чоловіків дещо подивували. Дмитро Підручний увірвався до топ-десятки, а Артем Прима з двома колами штрафу фінішував 16-м. Інші чернігівські спортсмени Артем Тищенко і Руслан Ткаленко були поза заліковою зоною - 53 і 81 місця.

Наступного дня у гонках переслідування неймовірного прогресу досягла Віта, яка, стартувавши 22-ою, зуміла увірватися до призової трійки, продемонструвавши снайперську стрільбу в поєднанні зі швидким бігом. Це один з кращих результатів у світовому біатлоні. А Дмитро у безкомпромісній боротьбі фінішував п’ятим і удостоївся квіткової церемонії нагородження.

Отож, перед естафетами вболівальники очікували від наших квартетів подальших успіхів. На жаль, не так сталося, як гадалося. Наші дівчата бігли і стріляли повільніше від суперниць, тому зуміли фінішувати лише п’ятими. Набагато гірший результат (11 місце) чекав чоловіків. Щоправда в цьому їм «допомогла» неймовірно жахлива погода, яка перетворила стрільбу на непрогнозовану лотерею з дев’ятьма колами штрафу.

У словацькому Осрблі на четвертому етапі кубка ІВU, кращим в українській команді став чернігівець Андрій Доценко, який виявився єдиним серед чоловіків, що набрав залікові кубкові очки. Варто відзначити, що молодий біатлоніст зумів зламати для себе невдалу міжнародну статистику. Вперше у дорослій кар’єрі він фінішував дев’ятим, що для нього стало особистим рекордом. А ще в одного нашого земляка Максима Івка лише 55-й і 72-й результат у спринті.

На цьому тижні в німецьких містах Рупольдингу і Арбері індивідуальними гонками у чоловіків та жінок на дистанціях 20 та 15 км розпочинаються чергові етапи Кубка світу і Кубка ІВU).