Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Скажена вовчиця покусала трьох людей

Скажена вовчиця покусала трьох людей

До села Розльоти Коропського району вовчиця зайшла із сусіднього лісу Мезинського національного парку. Близько десятої вечора першою жертвою хижачки мало не стала неповнолітня дівчинка. Із ноутбуком у руках вона саме поверталася додому від подружки. Звір став гарчати та вже хотів накинутися на дівчинку, як дитина встигла кинути на вовчицю комп’ютер і заховатися за хвіртку.Ввечері селяни не знайшли кривдницю, та рано вранці вона знову повернулася в село. Накинулася на місцевого чоловіка, відкусила йому пальці. Встигла покусати й двох жінок. Потерпілі перебувають у лікарні.

- Стан постраждалих задовільний, гірше почувається чоловік. У нього відкушені два пальці та є рвані рани на тілі, - зазначила головний лікар Коропської райлікарні Стефанія Миронова.

Згодом місцеві мисливці таки застрелили скажену вовчицю. Та вони нарікають: селом і кількома сусідніми населеними пунктами вже не вперше ходять скажені дикі тварини. Наприкінці осені та на початку зими тут бачили скажених лисиць. Мисливці неодноразово зверталися до Департаменту екології та природних ресурсів по дозвіл на проведення заходів депопуляції диких тварин у рамках протидії сказу. Однак чернігівські обласні екологи не задовольнили прохання людей.

- Ось і дочекалися, - обурюються місцеві мисливці. - То були скажені лисиці, тепер уже вовки прийшли в село і понівечили людей. Чого ще чекатимемо?

Заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко повідомила, що забороняти відстріл у разі загрози для життя людей ніхто не може.

- Торік у Коропському районі в рамках протиепізоотичної програми було відстріляно 8 лисиць, три єнотоподібні собаки і 2 вовки, - повідомила Юлія Свириденко. - Тому якщо цього разу сказ підтвердять лабораторні дослідження, то депопуляція хижаків буде проведена незалежно від того, Національний це парк чи ні. Адже життя людей важливіше.

"Деснянка" №2 (687) від 11 січня 2018

Теги: Скажена вовчиця, с.Розльоти, Коропський район, "Деснянка"

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект