Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Фестиваль “Нове британське кіно” стартував у Чернігові з фільму “В пошуках цукрової людини”

Фестиваль “Нове британське кіно” стартував у Чернігові з фільму “В пошуках цукрової людини”

Історія американського музиканта, який вважався на початку 1970-х років одним з найкращих і найбільш перспективних виконавців. Йому пророкували блискучу кар'єру, але не склалося. Його альбоми виявилися непопулярними, їх не купували і вони, врешті-решт, зникли з полиць магазинів. На роки забули і про виконавця. Але, виявилось, що музика яку незрозуміли американці, в той самий час стала неймовірно популярною на іншому континенті, в Південно-Африканській Республіці, де на ній виростали покоління. Про музиканта ходили легенди нібіито він покінчив з життям самогубством чи то виcтріливши в себе прямо на сцені, чи то спаливши себе. 


 
В 1990-х роках музиканта знайшли в Детройті і, з'ясувалось, що музикант живий, до цього часу пише музику, але тут він нікому не відомий, а його основне заняття — різноробочий, який заробляє стрижкою газонів, прибиранням будинків і дворів. Далі було неймовірне повернення на сцену і турне 1998 року Півенною Африкою. Сіксто Родрігес, а це саме його історія, отримав визнання свого таланту і таки став знаменитим!
 
Неймовірна історія лягла в основу документального фільму “В пошуках цукрової людини”, який вийшов в 2012 році, а вже за рік отримав статуетку “Оскар” як кращий документальний фільм! 

 
Саме цей фільм, “В пошуках цукрової людини”, відкрив фестиваль “Нове британське кіно” в Чернігові. Великий екран і маленький затишний зал нікому не залишили шансів залишитися до показаної історії та всього фестивалю байдужими.

Протягом двох тижнів чернігівці зможуть побачити ще 7 кращих фільмів які зроблені у Великобританії або британськими кінематографістами за останні роки. Серед фільмів будуть “Я, Деніел Блейк”, який покажуть 10 січня, “Емі” - 11-го, “Провини наші” - 15-го, “20 000 днів на Землі” - 16-го та “Війна проти всіх” - 17-го. Завершиться фестиваль 23 січня фільмом “Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу”.
 
Показ усіх фільмів планували проводити в Будинку радіо, що на П'ятницькій,18. Але вже з сьогоднішнього дня, вони відбуватимуться в круглому залі Обласного молодіжного центру — колишньому кінотеатрі Щорса, що на Магістратській,3 на Красній площі. Зал Будинку радіо вже не вмішує всіх бажаючих портапити на фільми. Реєстрація також відтепер не потрібна, а вхід - безкоштовний.

Дізнаватися про зміни в програмі можна на сторінці проекту в Фейсбуці - Кінопокази фільмів фестивалю «Нове британське кіно» у Чернігові.


 
Gorod.cn.ua

Теги: Родрігес, фестиваль, Нове британське кіно, Будинок радіо

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект