Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Розвиток дітей у гімназії №31 дозволяє навчатися в США та щорічно виступати у ФранціїРозвиток дітей у гімназії №31 дозволяє навчатися в США та щорічно виступати у Франції

Ми продовжуємо знайомити наших читачів з інформацією, що стосується всебічного розвитку наших дітей, як особистостей. Кожні батьки бажають щастя і успіхів своїй дитині в подальшому її становленні в житті. І рано чи пізно мудрим батькам доводиться або допомогти в проханні дитини займатися цікавою для неї справою після шкільних занять, або відвести її вчитися до навчального закладу з певним ухилом.

Жителі міста вже знають про перемогу в конкурсі на заміщення вакантної посади директора гімназії №31 Вікторії Станіславівни Овчаренко. Наш кореспондент зустрівся з Вікторією Станіславівною, щоб докладніше дізнатися, які заняття, крім шкільної програми проходять в гімназії. Адже гімназія №31 - це школа гуманітарно-естетичного профілю. Взагалі, в ній існує методичне об’єднання вчителів естетичного циклу, яке складається з 18-ти вчителів, а також всіх керівників гуртків.

Вікторія Станіславівна розповіла, що з 5-го класу в гімназії починається поглиблене вивчення предметів гуманітарно-естетичного профілю: іноземних мов, музичного та театрального мистецтва. З 7 або 8-го класу - поглиблене вивчення історії, біології, української мови та літератури, продовжується вивчення іноземної філології. Всі діти цілеспрямовані і талановиті. В них розписана кожна хвилина, вони не мають часу займатися дурницями та витрачати марно своє життя.

- Наші учні активно займаються науково-дослідницькою діяльністю. В нас є наукове товариство старшокласників, які беруть участь в Малій Академії України, займають призові місця на Олімпіадах різних рівнів.

Іноземні мови
-Треба сказати, що дуже гарні результати показують учні іноземних класів з вивчення англійської, французької та німецької мов. Вони щороку беруть участь в конкурсах. Так наприклад, «FLEX» - це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Програма дає можливість українським школярам протягом одного навчального року навчатись у школі в США, проживаючи в американській родині безкоштовно.

Дві наші учениці 10-го класу Вікторія Ерсезер та Аліна Тевкун взяли участь та виграли у цій програмі. Зараз вони навчаються у школах в різних штатах США (Айова і Юта).Зокрема, зі слів мами, Аліна Тевкун проживає в чудових умовах в американській сім’ї. Навчання їй дуже подобається. Аліна талановита та творча дівчинка. До речі, вона ще закінчила в нас музичне відділення по класу скрипки, і в Америці крім навчання, приймає участь в джазовому та театральному колективах. Щодо театральної трупи, Аліна зараз бере участь в постановці мюзиклу, і як асистент режисера, і як акторка.З мамою Вікторії Ерсезер я не розмовляла, але ж знаю, що ця дівчинка всебічно розвинена. Вона дуже гарно малює та співає, з 5-го класу займалася в гімназії в зразковому вокальному ансамблі «Пролісок», співала в хорі «Елегія».

Саме наша вчителька англійської мови Парасич Лариса Львівна активно залучає дітей до участі у програмі «FLEX». Її знають та пам’ятають ще з того часу, коли вона очолювала Палац піонерів і школярів (1973-1983 р.). В гімназії Лариса Львівна працює вже 32 роки, має урядові нагороди.
Ось що вона розповіла:
- Наші учні вивчають англійську мову на достатньо сучасному рівні з застосуванням всіх комунікативно-інформаційних технологій. В кожному кабінеті іноземної мови є інтерактивна дошка. Діти в нас – інтелектуали естетичного і гуманітарного профілю, що виправдовує назву гімназії. Вони їздять в Америку, бо досягають гарних результатів на тестуванні, яке проводить посольство CША за допомогою культурного центру в Києві «America Housе».
Зараз я готую учня 11-А класу Олексія Максименко до Олімпіади з англійської мови. Він дуже здібний і я впевнена, що Олексій отримає перемогу.Влітку в гімназії був обладнаний лінгафонний кабінет для поглибленого вивчення англійської мови. В класі на комп’ютерах встановлено спеціалізоване програмне забезпечення, високоякісну гарнітуру, комутатор і акустичну систему. Восьмі класи займаються 4 години на тиждень, десяті – 5.На фото: вчитель англійської мови Ганна Миколаївна Приходько з учнями в лінгафонному кабінеті.

До речі, - продовжує Вікторія Станіславівна, - ми співпрацюємо з французькою неурядовою благодійною організацією «Liouba Lorr'Ukraine», завдяки якій наші діти впродовж 10 років відвідують Францію. Наш хореографічний колектив «Веснянка» під керівництвом педагога-хореографа Галини Ісупової кожний рік виступає в різних містах Франції, пропагуючи мистецтво України. Там дітки відвідують лінгвістичні курси з французької мови і вже дуже гарно та цілком вільно розмовляють французькою.Звичайно, якщо ми розвиваємо дітей у гуманітарно-естетичному напрямку, в нас розгалужена мережа різних безкоштовних гуртків.

Музика та спів
- музичне відділення по класу скрипки, фортепіано та бандури;
- сольний естрадний, народний та академічний спів;
- вокальний ансамбль хлопчиків;
- вокальний ансамбль «Глорія»;
- зразковий вокальний ансамбль «Пролісок;
- два хорових колективи, один з яких - народний колектив «Елегія».На фото: Поліна Колодуб (9 років, 4-й клас) на занятті зі своїм керівником гуртка по класу скрипки Ліаною Сергіївною МирошниченкоНа фото: викладач по класу фортепіано Гришай Тетяна Василівна (у гімназії працює 20 років) з учнями Анєю Горберг (9 років, 3-й клас) та Софією Стародуб (10 років, 5-й клас)На фото: керівник гуртка по класу бандури Ірина Миколаївна СорокаНа фото: вокальний ансамбль «Глорія» (5-Б клас гімназії), художній керівник Ярослава Михайлівна Мєх

На фото та відео: зразковий вокальний ансамбль «Пролісок», художній керівник Вікторія Станіславівна Овчаренко, хормейстер Алла Іванівна Бусло, колишній директор Василь Миколайович Карпенко

Хореографія
- гурток сучасного танцю «Едельвейс»;- хореографічний народний колектив «Веснянка», молодша група, художній керівник Галина Анатоліївна Ісупова

Театральне мистецтво

- театральний гурток «Мрія»,  художній керівник Оксана Валентинівна КоломієцьВ цьому гуртку займаються діти різного віку. Кожного року Оксана Валентинівна з дітьми готує вистави. Учасники театрального гуртку беруть участь в міському конкурсі декламаторів, на яких завдяки зусиллям Оксани Валентинівни діти займають призові місця, та потім беруть участь в освітянських святах в якості ведучих.Соціальний педагог Наталія Миколаївна Колотіло
розповіла про те, що в гімназії проходить програма по профілактиці СНІДу «Чесна гра» з елементами футболу. В кожному класі проводиться по 7 занять.- Ми впроваджуємо цю програму в нашому навчальному закладі ще з 2013-го року. І вчителям, і учням вона дуже подобається. Обласний інститут післядипломної освіти видав нам футболки і дипломи, якими ми нагороджуємо учнів по закінченні даного етапу програми.
Наталія Миколаївна керує гуртком з морального виховання «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Взагалі напрямком цього гуртку є протидія торгівлі людьми. Але впродовж року керівник піднімає різні питання, які необхідні будуть дитині в дорослому житті: цінність взагалі, ціннісне ставлення до себе, до держави, до дитячої праці; правильне спілкування з однолітками, з батьками та багато іншіх.Практичний психолог Анжела Олександрівна Олексенко проводить позакласну роботу, направлену на те, щоб діти не вживали алкоголю, наркотики, не палили. Існує програма «Сімейна розмова», на якій діти вчаться мати вибір, відстоювати свою думку, казати слово «ні», щоб не йти вслід за поганою компанією, бути більш впевненими і розуміли, що треба весь час бути зайнятими справами, спортом та розвиватися. Діти навчаються розуміти від чого вони отримають користь, а від чого зло та залежність.Бібліотекар гімназії Любов Володимирівна Анненкова працює в гімназії з першого дня, тобто вже 36 років! Вона має вищу освіту і активно співпрацює з вчителями гімназії, бере участь в демонстраційних заходах, всеукраїнських конкурсах, самостійно проводить позакласну роботу з учнями, майстер-класи та інше. Виборола 1-е місце по області на всеукраїнському конкурсі «Шкільна бібліотека -2017».
В бібліотеці гімназії разом з підручниками знаходиться майже 52 000 книг!

Gorod.cn.ua

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект