Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Юрій Бойко: ОПОЗИЦІНИЙ БЛОК вимагає скоригувати Бюджет-2018, збільшивши соціальну складову документуЮрій Бойко: ОПОЗИЦІНИЙ БЛОК вимагає скоригувати Бюджет-2018, збільшивши соціальну складову документу

ПОЗИЦІЯ Урядовий проект Бюджету-2018 перетворює Україну на поліцейську державу з бідним населенням. Про це заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко під час Погоджувальної Ради в понеділок, 13 листопада.За його словами, запропонований урядом проект бюджету на 2018 рік повторює найгірші тенденції бюджетів, які вносилися попереднім складом уряду. «У рази збільшується фінансування адміністративних органів – Кабінету Міністрів, Адміністрації президента та Верховної Ради, силових структур – прокуратури, Служби безпеки, поліції. І при цьому заплановане дуже скромне збільшення – на 4% – виплат на соціальні потреби, при тому що навіть офіційний рівень інфляції уряд закладає на рівні 7%. Тобто фактично, це не збільшення, а зменшення виплат на соціальні потреби», - наголосив Співголова фракції.

За словами Юрія Бойка, фракція ОПОЗИЦІНОГО БЛОКУ не підтримуватиме урядовий варіант Закону про бюджет, адже він перетворює Україну на поліцейську державу з бідним населенням.

Окрім того, політик звернув увагу на те, що парламент уже прострочив терміни розгляду Бюджету на 2018 рік. «Відповідно до статті 39 Бюджетного кодексу і статті 9 Регламенту Верховної Ради, законопроект про Державний бюджет у першому читанні розглядається до 20 жовтня, а до 20 листопада – вже у другому читанні», - зазначив парламентарій.

Юрій Бойко нагадав, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК запропонував власний варіант Бюджету на 2018 рік. «Ми пропонуємо зменшити виплати на силовиків, зменшити удвічі комунальні тарифи і відповідно зберегти кошти на субсидії. Ми пропонуємо також закласти додаткові доходи до бюджету за рахунок реального рівня інфляції, який за оцінками Світового банку буде на рівні 14%. Однак, наші пропозиції не враховані, тому ми вимагатимемо, аби бюджет був скоригований для потреб людей, а не чиновників», - заявив опозиційний політик.

«Опозиційний блок»

Теги: Опозиційний блок, Юрій Бойко

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект