Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Почути кожного»? Атрошенко погодився на проведення громадських слухань щодо проектів реконструкції Валу та Алеї героїв«Почути кожного»? Атрошенко погодився на проведення громадських слухань щодо проектів реконструкції Валу та Алеї героїв

Після звернення громадських організацій до депутатів Чернігівської міської ради про необхідність ініціювати проведення громадських слухань щодо проекту капітального ремонту нижньої частини Валу – від вулиці Преображенської до Колегіуму, міський голова Владислав Атрошенко сам видав розпорядження щодо проведення обговорення цього питання.

Відповідне розпорядження розміщене на сайті міської ради.Цитуємо: «8 грудня о 17.00 у приміщенні Деснянської районної в м. Чернігові ради (пр. Перемоги, 141) відбудуться громадські слухання та презентація для всіх бажаючих містян проектів реконструкції Алеї героїв та парку ім. Коцюбинського («нижньої» частини Валу)».

Дивіться також: Алею Героїв реконструюють. Якою вона стане після оновлення? (відео)

Таким чином можна вважати, що у виконавчому комітеті таки почули «голос громадськості».

Як відомо, напередодні низка громадських організацій Чернігова підписали звернення до депутатів міської ради з проханням ініціювати проведення громадських слухань щодо проекту капітального ремонту нижньої частини Валу – від вулиці Преображенської до Колегіуму.

У своєму зверненні вони висловлюють занепокоєння тим фактом, що більшість рішень, які стосуються ремонтів та реконструкцій центральної частини міста, ухвалюються виконавчим комітетом ради без належного обговорення з громадою.

Дивіться також: Як виглядатиме нижня частина Валу після реконструкції? (фото, відео)

Як відомо, 20 червня 2017 року, на засіданні архітектурно-містобудівної ради був ухвалений проект капітального ремонту нижньої частини Валу – від вулиці Преображенської до Колегіуму. Проект передбачає докорінну зміну зовнішнього вигляду нижньої частити Валу. Зміни мать торкнутися рельєфу, доріжок, освітлення, реконструкції фонтанів, ігрового майданчика тощо. Також мають з’явитися нові об’єкти , виконані, як говорилося в повідомленнях від влади, «в стилістиці «Чернігова стародавнього».

Дивіться також: Після зими розпочнеться реконструкція Валу (відео)

В кінці жовтня Міністерство культури погодило робочий проект капітального ремонту на Валу.

В той же час, повний кінцевий варіант проекту капітального ремонту нижньої частини Валу – від вулиці Преображенської до Колегіуму, до сьогодні так і не був презентований громадськості і знаходиться у замовника проекту – Управлінні ЖКГ міської ради.

Прес-центр Ініціатива

Теги: Алея Героїв, Вал, реконструкція, Владислав Атрошенко

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект