Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Що треба робити, аби виграти в лотерею?Що треба робити, аби виграти в лотерею?

Лідер Радикальної партії, народний депутат Олег Ляшко нещодавно вніс зміни до своєї електронної декларації. Зазначив у ній, що отримав 283 тисячі 560 гривень, 134 тисячі гривень та 153485 гривень. Загальна сума більше — ніж півмільйона. Звідки взялося стільки грошей? Пояснив просто — виграв. «Ставив там, де високий коефіцієнт. Ставив на «Шахтар», за який вболіваю. Ставив на «Ліверпуль». Виграв, заплатив податки. Так я і раніше гроші заробляв. До речі, з Росітою (цивільною дружиною) я познайомився в залі ігрових автоматів», — розповів Ляшко. Багатому і чорт дітей колише. Так кажуть у народі. Що ж простим людям треба зробити, щоб виграти у лотерею?У кого є, тому ще йде

Ольга Нестеренко, пенсіонерка, у минулому доярка, Новоселівка, Талалаївський район:

— Ото Порошенкові та Ляшкові щастить і далі буде щастити. У кого багато є, тому ще йде. А нам, пенсіонерам-калікам, — одні хвороби. Хто бідний, тому щастя немає. Я як 1380 гривень получала, то ні копійки не добавили. Хоч вірте, хоч ні. І живи на них як знаєш.

Через раз рукою махнути

Віра Романенко, техпрацівниця Черешенської школи-інтернату, переможниця акції «Смикни удачу за хвіст!», Придеснянське, Коропський район:

— Лотереї зазвичай купую дешеві, ті, що миттєві, гривні по дві коштують. Такі й виграші. Більше 15 гривень не діставалося. В акції «Вісника» постійно беру участь. І так вірю, і так сподіваюсь. Завжди думка: цього разу точно мій приз. І нічого. А треба, мабуть, через раз. Цього разу махнула рукою. Буде як буде. Але абонемент все ж надіслала. Надія помирає останньою. І — виграла. Бо судьба.

«Кто купил билетов пачку, тот получит водокачку»

Ігор Купцов, Гончарівське, Чернігівський район:

— Я заробляю своїми руками, а не граю. У мене неазартний характер. Я трудяга. Правда, колись, ще при Союзі, лотереї купував. Але нічого не вигравав. «Кто возьмет билетов пачку, тот получит... водокачку» (слова з фільму «Бриллиантовая рука»). Державу не обдуриш. У нас тільки один Ляшко виграє.

«Лотерейний квиток купити»

Анатолій Савченко, директор будинку культури у місті Семенівка, організатор лотерей у Семенівці та навколишніх селах:

— Є такий анекдот. Чоловік просить Бога у лотерею виграти машину. Просить, молить щодня тридцять років підряд. Уже й ангели Бога просять: «Поможи йому». Бог каже: «Та мені й самому шкода ту людину. Але треба хоча б один раз лотерейний квиток купити».

Тільки не душу дияволу продавати. Бо то великий гріх

Софія Малиновська, учасниця 14-ї «Битви екстрасенсів» на телеканалі «СТБ», Олексіївщина, Козелецький район:


— Виграш — це авантюра. Можна що завгодно робити, тільки душу дияволу не продавати. Бо то великий гріх. Зазвичай у лотереях виграють свої. Амулети, замовляння — то все обман. Аферисти здеруть з вас гроші, а толку не буде. Долучати потойбічні сили теж гріх. Треба працювати і працювати. Тоді прибуток буде.

Якби знала як, вже сама б виграла

Віра Лихо, ясновидиця, райцентр Талалаївка:

— Якби знала, як виграти, вже сама б виграла. Є заговори і ритуали. Та ніколи на собі їх не випробовувала і ні на кому. Бо не дуже в це вірю. Щоб щось отримати, треба в Бога щиро вірити. Жертвувати безкорисно — і тобі жертва прийде. Господь віддячить, бо він все бачить. Треба дарити у церкву — і тоді буде багатство, а не гребти, гребти. Хіба в багатих горя не буває? Я нині дуже хворію, тільки самих стражденних приймаю. За все у житті треба платити, нічого даром не дається.

Тижневик «Вісник Ч» №45 (1644), 9 листопада 2017 року

Теги: лотерея, опитування, «Вісник Ч»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект