Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Немає паспорта та ідентифікаційного коду у 14 років? Субсидії не даютьНемає паспорта та ідентифікаційного коду у 14 років? Субсидії не дають

Опалювальний сезон розпочався. Субсидії призначені 202,5 тисячі домогосподарств області. 26 тисячам відмовлено за різними причинами. В тому числі, якщо не пред’явили паспорти та ідентифікаційні коди 14-річних членів сім’ї.— Усім громадянам було повідомлено, що вони зобов’язані надати ID-картку (паспорт) та ідентифікаційний номер, бо згідно з постановою повинні врахувати дохід кожного члена родини починаючи з 14 років, — сказав Олег Русін, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Нині до черг за біометричними паспортами для виїзду за кордон додалися батьки з підлітками. Діти пропускають заняття, бо не завжди вдається втрапити на прийом у той же день, коли прийшли.

Черги займають з четвертої ранку. З 11 тисяч дітей області, яким у цьому році минуло 14, лише половина отримали документ.

— Напруга дуже велика. Крім певних суперечок і негативу до наших працівників, є з’ясування стосунків у чергах. Підтвердження цьому — виклики нами правоохоронців. Через порушення громадського порядку. По області протягом тижня було 4 таких звернення, — сказала Ксенія Лук’янець, начальник управління Державної міграційної служби в області.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №45 (1644), 9 листопада 2017 року

Теги: ID-картка, субсидія, Олег Русін, Ксенія Лук’янець, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект