Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Саша-кабанчик, він же Дракон, попався надовгоСаша-кабанчик, він же Дракон, попався надовго

Поліція райцентру Семенівка оперативно розкрила вбивство 50-річного Миколи Селиха. Чоловік помер 2 листопада. У нього були зламані дев’ять ребер, побита голова, набряк головного мозку. Труп виявив начальник карного розшуку Семенівського відділення поліції Володимир Єрмоленко. Той самий, котрий врятував колись жінку, яка намагалася втопитися. Йому потрібно було доставити до суду бандита. Вдома не знайшов, отож пішов до його знайомих, бо там вони часто разом пили. Хата зачинена. Стукав, стукав. Хазяїн відчинив, а в будинку — труп.Господар будинку, Сергій Діденко, виявився непричетним до смерті товариша по чарці. З’ясувалося, напередодні дільничний інспектор заходив до Діденка, бо він — під адміністративним наглядом. Побачив, що Селих побитий лежить. Питає, що сталося. Селих: «Машина збила». А Діденко: «Не транди, скажи, що Коваленко Сашко побив тебе й мене». Викликали «швидку». Забрали Селиха А невдовзі він вернувся до Діденка, приліг і помер.

Причина, за що Коваленко його відлупцював, виявилася банальною. Пили, скінчилося спиртне. Вирішили здати металеве Діденкове ліжко, ще й грубку розібрали. Дістали металеві кружки, якими гнізда для чавунів закриваються. Та нести на пункт прийому нікому не хотілося. Через це і пересварилися. А Коваленко ще тими кружками і відлупцював дружків. Діденку попало менше. Коли Коваленка затримали, сказав: «Я Дракон, мені по...х, скільки сидіти, рік чи п’ять».

Драконом він нарік себе сам. У селищі його прозивають Саша-кабанчик.

Нині 25-річний Олександр Коваленко у Новгород-Сіверському СІЗО.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №45 (1644), 9 листопада 2017 року

Теги: Семенівка, вбивство, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект