• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Подовження історії з бабусею в тролейбусі (відео)


Радио

Подовження історії з бабусею в тролейбусі (відео)

Публікація без відповідних доказів не причина звільняти людей з роботи. На цьому наголосив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на ранковій нараді.Мер каже, бачив статтю у «Фейсбуці» стосовно кондуктора, яка 5 листопада працювала на 7 тролейбусному маршруті і начебто застосовувала фізичну силу до 80-річної бабусі. Разом з тим, після розслідування журналістів виявилося, що очевидці події кажуть протилежне. Вони стали на захист працівниці ЧТУ Валентини Клименко.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо ми будемо за скаргою звільняти з роботи, не вивчивши ситуацію, то ми наразимось на небезпеку просто в елементарних маніпуляціях. Люди будуть цим користатись. Треба попрацювати з усіма підлеглими – кондукторами, водіями – з приводу недопустимості застосування будь-якого лайки і тим більше фізичної сили».

Та водій і кондуктор вчора зранку після скандалу написали заяви на звільнення за власним бажанням. Оскільки такий варіант, за їх словами, був запропонований керівництво.

Щоправда офіційно працівники не звільнені.

Дмитро Лавренюк, начальник КП «Чернігівське тролейбусне управління»: «На сегодня у меня нет оснований подписать это заявления. Нет официальной жалобы, кроме публикации в «Фейсбуке» и комментариев. Нет оснований взять и уволить людей, которые отработали много лет в троллейбусном управлении. Что касается кондуктора, человек больше 10 лет отработал без замечаний, с выполнением плана. В любом случае, я приношу извинения этой бабушке».

На даний момент, каже Дмитро Лавренюк, водій та кондуктор не працюють, бо знаходяться на позапланованих вихідних.


Дмитро Лавренюк: «Кондуктор сказала, что после прочитанного она вряд ли сможет работать. Водителя оно не сильно коснулось, а по кондуктору прошлось конечно хорошо. Не знаю, я б на ее месте, наверное, тоже не смог бы больше работать».

В будь-якому разі проведуть службове розслідування, яке розставить всі крапки над «і».

Окрім цієї прикрої історії мер міста розповів, як вирішилося питання з вихователькою 36 садочка, яку звинуватили, що вона б’є дітей.

Владислав Атрошенко: «Це прикрі речі і ми не можемо на них не реагувати, бо це питання недопустимості застосування фізичної сили в закладах освіти – дитячих садочках та школах. На разі, я знаю, що вихователька звільнилася за власним бажанням».

Владислав Атрошенко попрохав начальників управлінь провести профілактичні бесіди у колективах та все ж таки звертати увагу на психологічний стан своїх підлеглих, аби в подальшому уникати таких випадків.

Матеріал по темі:

Викинули чи випала пенсіонерка з тролейбуса? (відео)

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Атрошенко, Дмитро Лавренюк, кондуктор, пенсіонерка, ЧТУ, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект