Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » З завтрашнього дня в маршрутках платимо по 4,50З завтрашнього дня в маршрутках платимо по 4,50

З 1 серпня в черговий раз дорожчає проїзд у чернігівських маршрутках. Зростання вартості проїзду передбачене відповідно до підписаного навесні меморандуму з перевізниками. 


 
Згідно з підписаною угодою вони мали впровадити ряд змін у своїй роботі: встановити GPS-трекери і підключити маршрутки до системи моніторингу руху маршруток, перевдягнути водіїв у одяг, “що відповідає єдиному зразку”, жорстко реагувати на порушення правил поведінки водіїв та слідкувати за технічним, санітарним та естетичним станом маршруток. Окремо прописані зобов'язання купити до кінця 2017 року 19 нових автобусів, а при ремонті старих — перефарбовувати їх у жовтий колір. 
 
 
Андрій Черненко, заступник чернігівського міськго голови, який займається питаннями транспорту, підтвердив, що більшість з поставлених перед перевізниками вимог виконано, тому з завтрашнішнього дня проїзд у чернігівських маршрутках коштуватиме вже 4 гривні 50 копійок. Єдине, з чим до цього часу виникають проблеми — ситема GPS-моніторингу на пасажирському транспорті. На минулому тижні в міській раді збирались перевізники і представники ТОВ “Дозор” для того, щоб обговорити існуючі проблеми. Андрій Умінський, комерційний директор ТОВ “Дозор Україна” на засіданні пообіцяв, що до 1 серпня всі проблеми буде вирішено.
 
За словами Андрія Черненка, з середини минулого тижня в місті працюють спеціалісти ТОВ “Дозор” і, на сьогодні, майже все виправлено, непрацюючі трекери замінено. А майже — бо все ще виникають проблеми з програмним забезпеченням і час від часу маршрутки зникають з системи спостереження за ними. Тим не менше до завтра все має працювати в повному обсязі. 

Подорожчання проїзду не стосується тролейбусів, ціна на проїзд в яких встановлюється окремо. На 17 годину вечора 3 серпня заплановано Громадське обговорення вартості проїзду у громадському електричному транспорті, яке має відбутися у приміщенні Деснянської районної у м. Чернігові ради, за адресою проспект Перемоги, 141. 

Gorod.cn.ua
 

Теги: маршрутки, Черненко, тролейбуси, вартість проїзду, меморандум

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект