школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Помер декан фізмату Педагогічного університету Анатолій ШморгунПомер декан фізмату Педагогічного університету Анатолій Шморгун

На 66-ому році пішов з життя Шморгун Анатолій Васильович, доцент, декан фізико-математичного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка.Анатолій Васильович народився 20 березня 1952 року на Тернопільщині, в містечку Золотий Потік. Закінчив загальноосвітню школу №1 з поглибленим вивченням іноземних мов в м. Чернігові, Чернігівський державний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка, аспірантуру Київського педагогічного інституту імені О. М. Горького з успішним захистом в Києві та присвоєнням вченого ступеню кандидата фізико-математичних наук. За свій довгий педагогічний шлях передав знання тисячам студентів, до лекцій та практичних занять з якими готувався завжди ретельно та творчо, додаючи біографічні дані вчених, англомовні фізичні терміни, розбавляючи їх гумором та елементами патріотичного виховання.

Анатолій Васильович став засновником Чернігівської філії Рівненського інституту слов'янознавства, з якої вийшло багато фахівців за спеціальностями “психологія”, “менеджмент митної справи”. Проявив себе як гарний керівник, толерантний наставник та водночас друг для колег, а також патріот та щирий українець.

Це людина товариська, надзвичайної доброти та з чудовим почуттям гумору. Життя подарувало багато вірних друзів, кохану дружину, чудових дітей та онуку. В ці скорботні дні сумують рідні, колеги, друзі. Анатолій Васильович був джерелом оптимізму, гарного настрою та жаги до життя.

Був удостоєний відзнак “Відмінник освіти України”, нагороджений знаком “Ушинський К. Д.” Національної академії педагогічних наук України.

Прощання відбудеться 12.05.2017 о 12-00 в центральному корпусі Чернігівського національного педагогічного університету за адресою вул. Г. Полуботка, 53.

Gorod.cn.ua

Теги: Шморгун

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект