Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Тисячі квадратів нерухомості оформлені на дружину начальника Чернігівської митниці Шавлака
УБП


Home net

Тисячі квадратів нерухомості оформлені на дружину начальника Чернігівської митниці Шавлака

Олександр Шавлак, начальник Чернігівської митниці ДФС, має у власності з 2008 року дві земельні ділянки у селищі Узруй, Новгород-Сіверського району. Площа земельних ділянок складає 2804 кв.м та 2500 кв.м.Також, у його власності з 1993 року значиться гараж у Чернігові, площею 32,4 кв.м.

Решта нерухомого майна, яке зазначено у декларації, оформлено на його дружину та дочок.

Так, дружина головного митника Чернігова має у власності земельну ділянку, площею 2500 кв.м. у селі Старі Яриловичі, Ріпкінського району, 1271 кв.м. землі у Новоселівці, Чернігівського району та 2000 кв.м. землі у Чернігові.

Окрім того, на дружину зареєстрований житловий будинок у Чернігові, площею 477,8 кв.м. придбаний у 2012 році.

Відповідно до декларації, на дружину Шавлака оформлені три земельні ділянки, площею 3650 кв.м., 1218 кв.м. та 9373 кв.м. у Боромиках. Також, дружина володіє житловим будинком у Боромиках, площею 616,3 кв.м.

Окрім цього, на дружину головного митника Чернігова оформлена будівля складу у Боромиках, площею 498, 2 кв.м.

Дві доньки Шавлака мають по квартирі у Львові. Всі вони були придбані у 2014 році. Їх площа складає 44,8 кв.м. та 46,7 кв.м.

З рухомого майна, дружина Олександра Шавлака має у власності легковий автомобіль ВАЗ 21113 2002 року випуску. Також, на дружину оформлено право керування авто SUBARU TRIBECA 2008 року випуску.

А ось сам Олександр Шавлак має право керувати автомобілем свого батька MITSUBISHI PAJERO WAGON 2013 року випуску.

Леся Шавлак, дружина головного митника Чернігова, з 2009 року має акції у ПАТ Чернігівоблбуд, номінальна вартість яких складає майже 640 тисяч гривень. Також, Леся Шавлак має 74 % від загального капіталу підприємства ТОВ Доіс, що у грошовому вираженні складає 265 тисяч гривень. Леся Шавлак – донька колишнього депутата-регіонала Чернігівської міськради, відомого забудовника Віктора Демшевського.

Головою правління Чернігівоблбуд є  Віктор Демшевський. Він прославився виселенням чернігівців з гуртожитку.

Дружина головного митника є кінцевим бенефіціарним власником п’яти підприємств, а саме: ПАТ Чернігівоблбуд, ТОВ Комак, ТОВ Памір, ТОВ НВП Максімич, ТОВ Доіс.А сам Олександр Шавлак лише одного БО Сіверська Земля.

Працюючи керівником Чернігівської митниці Олександр Шавлак отримав заробітної плати 781 тисячу гривень. Його дружина у 2015 році отримала грошової допомоги на дитину у сумі 20,6 тисяч гривень та проценти на суму 367 гривень.

Донька Олександра Шавлака, будучи студенткою ЛНУ ім Івана Франка, отримала стипендію у сумі майже 5 тисяч гривень.

Дружина митника тримає готівкою 37 тисяч доларів. Сам же Олександр Шавлак жодних збережень і вкладень, згідно декларації, не має.

Нагадаємо, що в інтернеті розгорівся скандал після призначення Шавлака по посаду виконуючого обов’язки волинської митниці. Лише тоді стало відомо, що партія незаконного бурштину була виявлена в пункті митного оформлення «Гомель-Белтаможсервіс» Гомельської митниці. Ця партія, за інформацією ЗМІ, перетнула кордон через пропускний пункт митниці «Нові Яриловичі», коли Олександр Шавлак очолював чернігівську митницю.

Невдоволення волинян було визвано тим, що з Волинської області до Польші потрапляє все більше незаконного бурштину.

У травні 2016 року Олександру Шавлаку не продовжили термін перебування на посаді у Волинській митниці.

У той же час, згідно офіційного сайту ДФС, Шавлак був призначений на посаду керівника Чернігівської митниці 22 липня 2015 року. З того часу, він офіційно обіймає посаду головного митника Чернігова.Довідково:

Шавлак О.В. народився 6 листопада 1972 року у м. Чернігові.
 
Закінчив: у 1995 році Чернігівський державний педагогічний інститут, у 2004 році Національну юридичну академію ім. Я. Мудрого.
 
З вересня 1998 року – в митних органах. Працював на посадах інспекторського складу пунктів пропуску; начальника митного поста "Нові Яриловичі"; першого заступника начальника Чернігівської митниці; начальника відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Чернігівської митниці. З серпня 2011 по квітень 2014 року – перший заступник керуючого з комерційних питань закритого акціонерного товариства "Чернігівоблбуд". З квітня 2014 по грудень 2014 року – начальник відділу запобігання, виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами апарату Чернігівської облдержадміністрації.
 
Має 9 ранг державного службовця.


Джерело: Чернігівщина: події і коментарі

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шавлак, митниця, декларація

Добавить в:


ЦентрКомплект