Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Життя за покликанням» — книга-спогад про журналіста Володимира Котова (відео)

«Життя за покликанням» — книга-спогад про журналіста Володимира Котова (відео)

Хіба не справжнє щастя працювати за покликанням? А жити за ним? Її батькові пощастило — він знайшов себе у непростій для радянських часів професії журналіста. Понад 50 років свого життя Володимир Котов пропрацював у газеті «Радянська Україна», професійним оком споглядав зорю незалежної української журналістики. В 1998-му він пішов з життя. Цьогоріч йому б виповнилося 100 років, тож, аби вшанувати пам’ять журналіста, його донька Мила Котова презентувала книгу-спогад під назвою «Життя за покликанням».Яке воно, «Життя за покликанням»? А якщо це покликання — журналістика? «Однозначно, не нудне та одноманітне», — впевнено відповідає донька журналіста Мила Котова.

Щоправда, за понад 50 років роботи у газеті «Радянська Україна» у Володимира Котова були не лише цікаві зустрічі та непересічні історії, каже його донька.

Силу для всього цього, каже автор книжки «Життя за покликанням» і донька журналіста, її батько шукав у родині. Саме завдяки їй він обрав для себе непростий шлях журналіста.

І саме в ній, родині, Володимир Котов шукав натхнення. Тож книжка, яка вперше побачила світ у день сторіччя журналіста, одночасно про нього і про його сім’ю, про радянську журналістику і народження української. Вона вийшла невеликим накладом, але всі, хто цікавляться життям Володимира Котова, зможуть знайти видання у чернігівських бібліотеках.

«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Володимир Котов, книга, «Сівер-центр»

Добавить в: