Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » У сотню кращих на «Танцюють всі 9» потрапив чернігівець

У сотню кращих на «Танцюють всі 9» потрапив чернігівець

Чернігівець Олег Ковбасюк увійшов у сотню кращих танцівників дев’ятого сезону популярного шоу «Танцюють всі!»

Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережі.

Олег бере участь у шоу не вперше. У минулому сезоні він дійшов до 20-ки. Однак судді віддали перевагу іншому учаснику.

Талановитого хлопця вже встигло привітати з успішним виступом Чернігівське музичне училище ім. Ревуцького, де Олег провчився один рік.



Джерело: Cheline TV. Відео: СТБ

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Танцюють всі!», Олег Ковбасюк

Додати в: