• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Оркестр з планшетiв. Мелодiя для бананiв та музичної рукавички – це Музична естетика з Альоною Юдiною (відео)


Оркестр з планшетiв. Мелодiя для бананiв та музичної рукавички – це Музична естетика з Альоною Юдiною (відео)

Чи влаштовували ви в дитинстві імпровізовані домашні концерти, використовуючи при цьому різноманітні музичні інструменти та організовуючи оркестри з любителів вибивати дріб на стільцях, та тих, хто грає на свищиках? А можливо ви і досі ходите на концерти до лісу, слухаючи чудові пташині хори?

На думку психологів, практично у всіх дітей є здібності до музикування та потреба у творчому самовираженні, але не всі мають змогу її проявити. Коли ми говоримо, що дитина займається в музичній школі, то чомусь уявляємо собі нудні та не цікаві заняття із сольфеджіо та музичної літератури. Але виявляється інтерес до музики можна розвинути. Здатність слухати, слухову фантазію та творчу уяву можна розвинути, використовуючи при цьому нетрадиційні музичні інструменти на незвичайних уроках. Новий напрямок творчого розвитку, який запровадили в студії «Орігамі», Музична естетика. Про цей напрямок детальніше у сюжеті розповість викладач Альона Юдіна.
Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Альона Юдіна, Музична естетика, студія «Орігамі», музика, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект