• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Прокуратура відсудила на користь «Домобудівника» 10 квартир під Києвом. Тепер добудують у Чернігові? (відео)


Радио

Прокуратура відсудила на користь «Домобудівника» 10 квартир під Києвом. Тепер добудують у Чернігові? (відео)

«Домобудівник» знову під захистом стражів закону. Майже збанкротіле підприємством, котре будувало будинок, базу відпочинку, мансардний поверх для Чернігівської прокуратури, а згодом у 2013 році вже не мало ресурсів для зведення будинку для чорнобильців, знову в епіцентрі подій.Чи можна пов’язати будівництво для прокуратури і занепадом одного з найбільших підприємств міста, питання риторичне. Та за документами від побудови бази відпочинку для правоохоронців, «Домобудівник» не отримав ані копійки. За контрактом працівники компанії просто протягом 5 років можуть займатися спортом у комплексі.

Схоже у 2016 році прокуратура вирішила допомогти занепалому підприємству. Наталія Рибалко, прокурор відділу прокуратури Чернігівської області: «Господарський суд фактично став на бік і фізичних осіб, і юридичних осіб, і наші 10 позовів було в повному обсязі задоволено, вони набрали законної сили. І нещодавно ПАТ «Домобудівник» зареєстрував за собою право власності на ці квартири».

Простіше кажучи, «Домобудівнику» повернули 10 квартир під Києвом у селі Шевченкове Броварського району, котрі у серпні 2013 року підприємству доручило реалізувати чернігівському ТОВ «Національна агроуправлінська компанія».


«Балансова вартість цих квартир складала майже 3 мільйони гривень. Однак, на розрахункові рахунки ПАТ «Домобудівник» кошти взагалі не надходили. Таким чином фактично ці квартири було подаровано одному з товариств».

Заступник гендиректора, котрий залишив свій підпис під договором реалізації наразі відбуває покарання за гратами. «Притягнуто до кримінальної відповідальності заступника гендиректора ПАТ «Домобудівник» за незаконне сприяння відчуження цих квартир», - каже прокурор.

Повернувши у власність «Домобудівника» 10 квартир, прокуратура сподівається, що це допоможе скоріш добудувати горе-багатоповерхівку по вулиці Красносільського. Наталія Рибалко: «Від реалізації цих 10 квартир в Київській області ці кошти можуть бути спрямовані на добудову житла по вулиці Красносільського, - незалежно, яка буде на даний час здійснюватися процедура у справі про банкрутство, або ліквідація, або все ж таки буде заходити на процедуру санації».

Яка ж ситуація з розрахунком по будівництву бази відпочинку на Київському шосе, в прокуратурі поки не кажуть, мовляв, перевірку від генеральної вже пройшли, користується комплексом законно.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Домобудівник», прокуратура, Наталія Рибалко, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект