школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Програма І Міжнародного фестивалю документального патріотичного кіно «КіноДок»



Програма І Міжнародного фестивалю документального патріотичного кіно «КіноДок»

Представляємо до вашої уваги розклад заходів, що пройдуть в рамках фестивалю «КіноДок». На Красній площі для містян та учасників фестивалю вже встановлено велику сцену и будиночки для святкової торгівлі. Єдиний мінус - це прохолдна дощова погода, що встановилася через циклон, що прийшов з заходу. Згідно прогнозів синоптиків доці вщухнуть 22 травня, в неділю.







Скріншоти з веб-камер "ОСНОВА" ТМ

20-22 травня, п’ятниця-неділя, у Чернігові відбудеться І Міжнародний фестиваль документального патріотичного кіно «КіноДок».

20 травня, п’ятниця:
· 18:00 – концертна програма творчих колективів обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм (Красна площа);

· 19:00 – концерт гурту «Тінь сонця» (Красна площа);

· 20:00 – урочисте відкриття І Міжнародного фестивалю «КіноДок» (Красна площа);

· 20:45 – показ фільму «Зима у вогні» (Красна площа)

21-22 травня, субота-неділя, у Блакитному залі кінотеатру ім. Щорса відбудеться показ конкурсних та позаконкурсних фільмів І Міжнародного фестивалю документального патріотичного кіно «КіноДок».

21 травня, субота:
Конкурсна програма
· 10:00 – «Святослав» (21 хв), режисер: Дмитро Ломачук;
· 10:30 – «Найближчі до бога» (30 хв), співпродюсери: Юрій Чижмар, В’ячеслав Бігун;
· 11:10 – «Лист Тарковському» (13 хв), режисер: В’ячеслав Бігун;
· 11:35 – «Дяка за службу» (28 хв), режисер: Дар’я Давидова;
· 12:00 – «Шість поверхів» (13 хв), режисер: Олександр Навроцький.

Позаконкурсні фільми
· 12:25 – «Серце мами Гонгадзе» (60 хв); режисер: В’ячеслав Бігун;
· 13:35 – «Добровольці божої чоти» (85 хв); режисери: Іван Ясній, Леонід Кантер (по завершенню показу – можливе спілкування представників ЗМІ з режисерами, місце проведення: брифінг-поінт на 1 поверсі кінотеатру, біля банеру).

Конкурсна програма
· 15:00 – «Воїни світла» (10 хв); режисер: Микола Торяник;
· 15:20 – «Війна та місто» (10 хв); режисери: Іван Ясній, Леонід Кантер;
· 15:40 – «Джазбенд» (14 хв), режисер: Дмитро Глухенький;
· 16:05 – «Пісня бійця» (10 хв), режисер: Христина Люльченко;
· 16:25 – «Зворотній бік місяця» (40 хв), режисер: Леонід Канфар.

22 травня, неділя:

Конкурсна програма

· 10:00 – «Небесна сотня в вирій полетіла» (27 хв), режисер: Петро Олар;
· 10:40 – «Я – не герой» (25 хв), режисер: Юлія Бурнавцева;
· 11:15 – «Репатріот» (18 хв), режисер: Анна Лисун;
· 12:45 – «Дім» (15 хв), режисер: Анна Корж;
· 12:10 – «Правда Майдану» (39 хв), режисери: Андрій Солоневич, Дмитро Ломачук

Позаконкурсний фільм
· 13:00 – «Спадок нації» (86 хв); режисер: Олександр Ткачук

Конкурсна програма
· 14:35 – «Ландскнехти від Мельпомени» (18 хв); режисер: Микола Воротинцев;
· 15:05 – «Два дні в Іловайську» (21 хв); режисер: Руслан Ганущак;
· 15:35 – «Брат за брата» (26 хв), режисер: Руслан Ганущак;
· 16:10 – «НебоFM» (22 хв), режисер: Володимир Демченко;
· 16:45 – «Шляхетність нації» (53 хв), режисер: Андрій Павленко

До уваги чернігівців та гостей міста!
Вхід для перегляду фільмів – вільний і безкоштовний!


До уваги представників ЗМІ!
По завершенню переглядів фільмів – можливе спілкування з режисерами, сценаристами, операторами, які створювали фільми (місце проведення: брифінг-поінт на 1 поверсі кінотеатру, біля банеру).

21 травня, субота:
· 17:30 – прес-конференція організаторів та членів журі фестивалю «КіноДок» (Круглий зал кінотеатру ім. Щорса)
Медіа-координатор: Дмитро Шаповал (093) 191 60 82

21 травня, субота:
· 18:00-22:00 – гала-концерт XI Міжнародного фольклорного фестивалю національних культур «Поліське коло» (за участю Сергія Файфури) (Красна площа)
22 травня, неділя:
· 20:00 – урочисте закриття І Міжнародного фестивалю «КіноДок». Нагородження переможців та лауреатів, показ фільму-призера в номінації «Гран-прі» (Красна площа).

Gorod.cn.ua


Теги: фестиваль, «КіноДок»

Добавить в:
Армения



ЦентрКомплект