школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Сергій Ковальчук загинув у Великодню ніч?Сергій Ковальчук загинув у Великодню ніч?

«Диверсійно-розвідувальна група в кількості п’ять осіб спробувала ліквідувати сторожову охорону одного з підрозділів ДНР. Проте була помічена на підступах до лінії бойового зіткнення. Зав’язалась перестрілка зі стрілецької зброї. Інші втекли, залишили на полі бою тіло товариша. Особу загиблого встановлено. Це старший навідник СПГ-9 в/ч 60941 молодший сержант Ковальчук Сергій Михайлович, 1973 року народження, уродженець Чернігівської області», — сказав Едуард Басурін, лідер бойовиків, на прес-конференції в Донецьку.СБУ перевіряє, чи правду сказав. Мова йде, певно, про Сергія Ковальчука з села Рокитне Бобровицького району (Соколівська сільська рада). Сергій пішов в АТО добровольцем у червні минулого року, був командиром гранатометників. На початку року приходив у відпустку. їздив навідувати сина.

Олександра призвали восени, нині служить строкову у Десні. Донька Юлія закінчує школу. Дружина працює у Києві у друкарні. Батьків уже немає.

Кажуть, телефон Ковальчука досі відповідає. Слухавку бере російськомовний чоловік, представляється підполковником, говорить, що тіло Сергія нині у моргу в Донецьку.

З сільради телефонували у Бобровицький райвійськкомат. Там інформацію не підтверджують, але і не спростовують. Офіційного повідомлення про смерть сержанта поки що немає. Сім’я переживає.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №18 (1565)

Теги: Сергій Ковальчук, війна, боєць, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект