чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Владислав Пилиповський з Бахмаччини загинув від кульового поранення головиВладислав Пилиповський з Бахмаччини загинув від кульового поранення голови

Сьомого квітня, на Благовіщення, у селі Халимонове Бахмацького району поховали 24-річного Владислава Пилиповського. Він загинув 4 квітня.

— Причина загибелі — наскрізне кульове поранення голови, — повідомили у Бахмацькому райвійськкоматі.


Владислав Пилиповський

Тіло Владислава забирали з Херсонського морга представник Бахмацького військкомату та рідний брат Дмитро Пилиповський, військовослужбовець-конт-рактник, якого на 10 днів відпустили додому.

Офіційна попередня версія — Владислав Пилиповський загинув у Цюрупинську, райцентрі Херсонської області, де базувалася військова частина. Коли війська вже вивели із зони бойових дій на пункт дислокації, стався нещасний випадок. Попередньо — необережне поводження зі зброєю.

З цією версією не погоджується Дмитро Пилиповський. За його словами, Владислав загинув при обстрілі у Зайцевому, селищі міського типу Донецької області. Був у БТРі. Ще двох бійців, котрі були разом із ним у машині, поранило. Вважає, що загибель брата у зоні АТО не хочуть доводити, щоб не платити 609 тисяч гривень.

— Ким був Владислав на війні?

— Командиром відділу розвідвзводу. У нього офіційно 27 бойових виїздів (на сайті райдержадміністрації —23. — Авт.), а неофіційно й 37 буде.

31 січня 2015 року Владислава призвали до Збройних сил України, повідомляє сайт Бахмацької райдержадміністрації. Проходив військову службу у в/ч п/п В 2304. За життя представлений до ордена «За мужність» IIІ ступеня.

Владислав Пилиповський народився у Халимоновому, у рідному селі закінчив школу. Працював різноробочим у СТОВ імені Ватутіна.

— Владислав — один із трійні, — говорить халимонівський сільський голова Олександр Евтушенко. — Усього в сім’ї восьмеро дітей, залишилося семеро: три сестри і четверо братів. Батько й мати живуть окремо.

* * *

Владислав Пилиповський — сьомий у трагічному списку втрат Бахмаччини з часу війни і Майдану. На Сході загинули Віктор Кеслер (2015 рік, похований у селі Курінь), Юрій Бутусов (2015 рік, похований у Бахмачі, жив у Чернігові), Олександр Пащенко (2015 рік, похований у селищі Дмитрівка), Володимир Пестуха (2015 рік, жив у Бахмачі, похований у селі Велика Загорівка Борзнянського району), Олександр Ровний (2014 рік, жив у селі Матіївка Бахмацького району, похований на Сумщині). У лютому 2014-го на Майдані загинув Василь Прохорський,
жив і похований у селищі Дмитрівка.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №15 (1562)

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Пилиповський, село Халимонове, втрата, військовий, війна, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект