школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Суд дав Збарацькому шість років тюрмиСуд дав Збарацькому шість років тюрми

23 листопада Чернігівський районний суд виніс вирок 61-річному Миколі Збарацькому. Композитору, автору музики відомих пісень «Я козачка твоя», «Чураївна». Його засудили одразу за двома статтями: 125 (нанесення легких тілесних ушкоджень), отримав 850 гривень штрафу, та за статтею 156 ч. 2 — шість років позбавлення волі за розбещення малолітньої. Прокурор просила вісім. Фізичне розбещення — це, зокрема, оголення статевих органів винної або потерпілої особи, мацання їх, інші непристойні дотики, які викликають статеве збудження, задоволення статевої пристрасті неприродним способом, схилення або примушування потерпілих до вчинення певних сексуальних дій. Суд був закритим.Нагадаю, артист Чернігівського філармонійного центру, соліст-інтструменталіст з 11 серпня перестав виходити на роботу. Черніговом поповзли чутки, що його затримала міліція. З’ясувалося. правда. Збарацький у СІЗО. На п’яну голову приставав до семирічної дівчинки. Було це у Жавинці Чернігівського району, на дачі. Сусідська онука не боялася доброго дяді. А дядя цим скористався. На суд: він повторював: «Я вину визнаю частково. Я цього не пам’ятаю. Якщо дівчинка каже, можливо, воно і так було». Суд ретельно вивчив матеріали і прийшов до висновку — винен. Окрім штрафу і ув’язнення, призначив Збарацькому додаткове покарання. Два роки не займатися діяльністю, що пов’язана зі спілкуванням з неповнолітніми особами. Також суд присудив 15 тисяч гривень моральної компенсації дівчинці за пережите.

Доки справу не розгляне Апеляційний суд. Микола Збарацький сидітиме в СІЗО. Апеляції подаватимуть: прокуратура, на м’якість вироку, мати дівчинки — бо суд не задовольнив її позов про моральну шкоду.

Матеріали по темі:

Почався суд над Миколою Збарацьким

Микола Збарацький знайшовся... у СІЗО

Куди пропав Микола Збарацький?


Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №51 (1545)

Теги: Микола Збарацький, вирок, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект