• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Всі котельні області відключені від газопостачання через борги


Всі котельні області відключені від газопостачання через борги

 

Про це розповів заступник голови облдержадміністрації Микола Літвінов.

Він зазначив, що в цілому осінньо-зимовий період в області пройшов без зривів, було забезпечено стале функціонування всіх галузей економіки, безперебійне постачання енергоносіями соціального сектора та населення. Так, зокрема, електроенергія надходила без жодної затримки. Некерованих відключень не було. Проплата за використані енергоносії в першому кварталі 2002 року на Чернігівщині становить 90%. Добре налагодили цю роботу в Ічнянському та Ніжинському районах, гірше - в Бобровицькому та м. Ніжин. Навесні здійснювалась інтенсивна прочистка електричних трас. До цієї справи активно залучались сільські та селищні ради і лісгоспи.

Гірше йшло постачання газу. Траплялися відключення споживчої системи від замовників через низький тиск. Однак, не було, як раніше, аварій на газопроводах. З перебоями надходила гаряча вода до жителів. З початку травня всі котельні області відключені від газу і гаряча вода, через борги з оплатою, не надходить до споживачів.


Микола Літвінов повідомив, що, на недавньому засіданні оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури області в осінньо-зимовий період було вказано керівникам на вкрай незадовільний стан впровадження енергозберігаючих технологій у виробництві, житлово-комунальному господарстві та бюджетній сфері. Поставлено завдання в короткий термін розробити графіки проведення робіт щодо своєчасної підготовки об'єктів та інженерних мереж житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2002-2003 років, визначити джерела фінансування цих робіт.

Зокрема, ВАТ "Чернігівгаз" запропоновано підготувати конкретні пропозиції для організації будівництва газопроводу між АГРС смт. Куликівка і АГРС с. Ковчин, а також другого газопроводу-підводу до м. Прилуки. Чернігівському ЛВУМГ разом з ВАТ ’‘Чернігівгаз" доручено забезпечити безперебійне проведення будівельних робіт лінії третього газопроводу до м. Чернігова.

Газета «7 дней» №25, 8 травня 2002 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: борги, газопостачання, газ, ВАТ "Чернігівгаз", «7 дней»

Добавить в:


Центр Комплект