• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » З початку цього року припинено газопостачання 319 абонентам ВАТ « Чернігівгаз» - через борги


З початку цього року припинено газопостачання 319 абонентам ВАТ « Чернігівгаз» - через борги

 

За цей період відділом по роботі з боржниками, який працює при управління по реалізації та розрахунках за природний газ, виявлено 100 самовільних підключень. Адреси з цього списку й бралися для проведення рейду ВАТ "Чернігівгаз".

Виявляються просто вражаючі факти, коли лише диво та оперативність працівників газопостачальної служби вберігають від біди і горе-абонентів, і їх сусідів, і навіть весь житловий масив. Саме такий факт днями зафіксований у селі Старий Білоус. Господарі, яких відключили за більш, ніж півторатисячний борг, підключилися самовільно. Учасники рейду побачили дивну картину - біля будинку відрізану від газопостачання трубу, а через вікно квартири - включені горілки газової плити. Коли зняли невеличкий шар землі біля обрізаної труби, почулося шипіння газу… Сусіди, які спостерігали за роботою учасників рейду і більше співчували господарям, ніж засуджували їх дії, навіть не підозрювали, що "сидять на пороховій бочці". У боржників є значно простіший спосіб цивілізованих стосунків з постачальником – укласти угоду на реструктуризацію боргу. Вже в цьому році цим скористалися 287 абонентів.

Газета «7 дней» №22, 17 квітня 2002 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ВАТ "Чернігівгаз", газ, «7 дней»

Добавить в:


Центр Комплект