• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » "Тварини - не одяг". Акція на підтримку етичного одягу відбулася у Чернігові


"Тварини - не одяг". Акція на підтримку етичного одягу відбулася у Чернігові

Хутряний бізнес є досить прибутковим: модниці люблять красиві шубки, дизайнери одягу вигадують стильні предмети гардеробу та аксесуари з із натурального хутра, та і взагалі, хутро завжди вважалося чимось розкішним, ознакою належності до вищих класів. Втім, є і зворотня сторона медалі - десятки тисяч тваринок, яких вирощують на звірофермах, щоб забити заради їх цінної шкірки. Достатньо глянути на відому фотографію Сергія Максимішина, щоб задуматися над тим, наскільки гуманним є такий вид діяльності. І людей, які задають собі такі питання, стає все більше у світі, особливо серед молоді.Насправді, способи вбивства звіряток можуть вразити непідготовлену психіку. Щоб не пошкодити цінну шкіру, їх вбивають електричною напругою через рот або анальний отвір, душать газом чи давлять груди пресом, та використовують інші негуманні способи заради максимального збереження товарного вигляду хутра. Що і говорити про умови бруду та тісняви, в яких звірі живуть на спеціалізованих фермах.
Намагаючись донести до земляків думку про те, що розведення та вбивство звірів заради хутра є жорстоким бізнесом, активна молодь Чернігова і організувала у неділю, 4 жовтня, поряд із ТЦ «Мегацентр» акцію "Тварини не одяг". Акція була всеукраїнською, подібні події цього дня проводилися у Києві, Харкові, Дніпропетровську та інших містах України.Близько двох десятків молодих людей під гаслами "Залиш хутро тварині", "Купив шубу - оплатив вбивство", "Твоя шуба - чиєсь життя" розповіли жителям міста про те, у яких умовах вирощуються та якими негуманними способами вбиваються тварини на спеціалізованих звірофермах, яких в Україні налічується близько 200.


Крім того, глядачам було показано короткий перфоманс із закликом відмовитися від використання речей із натурального хутра. За словами організаторів, вироби із штучного хутра є екологічними, і за нинішнього розвитку технологій не гіршими за якістю, ніж натуральні, зате їх придбання зберігає життя тварин.- Ми - це голоси тих, хто говорити не може, - розповідає Оксана, одна із організаторів акції у Чернігові. - У 21 столітті, коли є величезна кількість чудових альтернатив, штучної шкіри, штучного хутра високої якості, потрібно задумуватися над тим, наскільки етичним є використання натурального хутра. Навіщо вбивати тварин? Заради своєї примхи, демонстрування статусу? Необхідно задуматися над етичністю свого одягу.

Більшість учасників акції - вегани та вегетаріанці, які свідомо вибрали відмову від тваринної їжі та використання шкіри та хутра у своєму одязі.

Больше фото можно посмотреть здесь >>>

Богдан Гуляй

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: акция, шубы, мех, Мегацентр, Богдан Гуляй

Добавить в:


Центр Комплект