Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Юниорская лига по дворовому футболу приглашает юношей от 10 до 15 лет!Юниорская лига по дворовому футболу приглашает юношей от 10 до 15 лет!

Черниговская городская Ассоциация футбола 8х8 (дворового футбола) объявляет о создании юниорской лиги! Впервые помимо взрослых команд, количество которых уже достигло 50-ти, в соревнованиях по дворовому футболу в Чернигове смогут поучаствовать и юниоры. За каждой командой будет закреплён тренер и педагог-организатор. По итогам сезона команды ждут красивые Кубки и медали, а также призы от партнёров Ассоциации дворового футбола. Команды должны быть сформированы из школьников разного возраста - от 10-ти до 15-ти лет. В этот период возраст значительно влияет на расклад сил в командах, поэтому сумарный возраст игроков команды на поле не должен превышать 100 лет. А это значит, что на поле смогут выйти к примеру 4 игрока по 15 лет и 4 игрока по 10 лет или 6 игроков по 13 лет и 2 по 11 и т. д. Подробнее о турнире Вы можете узнать на сайте Ассоциации.Положення
про проведення чемпіонату м.Чернігова з футболу 8х8 (дворового футболу) серед юнаків 1999 р.н. та молодших


Розділ І. МЕТА І ЗАВДАННЯ

Спортивні змагання з футболу 8х8 (дворового футболу) серед юнаків 1999 р.н. та молодших проводяться з метою пропаганди активного способу життя, підвищення ролі фізичної культури та спорту, організації активного відпочинку, зміцнення здоров’я школярів міста та профілактики правопорушень.

Розділ ІІ. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

Проведення змагань відбувається під керівництвом Відділу фізичної культури і спорту Чернігівської міської Ради та Чернігівської міської Ассоціації футболу 8х8 (дворового футболу).

Організація та проведення змагань здійснюється Організаційним комітетом Чернігівської міської Ассоціації футболу 8х8 (дворового футболу).

Склад Організаційного комітету визначається засновниками турніру.

На Організаційний комітет покладаються функції:
- повідомлення адміністрацій шкіл про запланований захід;
- організація та проведення реєстрацій команд – учасниць;
- організація та проведення жеребкування;

- вжиття організаційних заходів щодо місця проведення змагань;
- організація нагородження;
- вирішення інших питань, пов’язаних з проведенням змагань.

Розділ ІІІ. МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

Змагання проводяться на полях загальноосвітніх шкіл м.Чернігова та на інших спортивних майданчиках міста, що відповідають умовам правил гри у футбол 8х8. Змагання проводяться у період з травня по вересень 2015 року.

Розділ ІV. УЧАСНИКИ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Змагання проводяться серед юнацьких команд міста, сформованих з гравців віком від 10 до 15 років включно.

1.Змагання проводяться у відбіркових групах з подальшими іграми на вибування.

2.Матч складається з двох таймів по 25 хв. з перервою 10 хв. між таймами.

3.Змагання проводяться за «Правилами гри в футбол 8х8» з затвердженими Оргкомітетом змагань змінами та доповненнями.

4. В рапорт арбітра на гру вноситься не більше 16 гравців. Безпосередньо у грі бере участь 8 гравців (1 воротар і 7 польових). Дозволено під час гри робити 8 замін. Зворотні заміни заборонено.

5. Заявки відповідного зразку подаються в Оргкомітет змагань в встановлений Оргкомітетом строк. В заявку дозволено включати від 8 до 25 чоловік. В заявку команди входить:

- список гравців, в якому треба зазначити їх ПІБ, рік народження та амплуа;
- паспорт команди (аркуш формату А4, на якому надруковані або вклеєні фото гравців команди з зазначенням їх ПІБ та віку гравця на момент подачі заявки);
- індивідуальна довідка для кожного гравця команди окремо від терапевта про те, що він є здоровим, не має протипоказань та допущений до участі у змаганнях з футболу.
- грошовий внесок у розмірі 200 грн з команди на сезон для формування призового фонду змагань.

6. Кожна юнацька команда повинна мати в своєму складі 1-го або 2-х повнолітніх людей (представника команди), які мають виконувати функцію тренера або педагога-організатора та несуть відповідальність за гравців команди під час заходів пов’язаних з участю у змаганнях або під час транспортування команди на місце та з місця проведення гри. Представники команди повинні організовувати весь процес пов’язаний з участю команди у змаганнях, а також бути обов’язково присутнім на усіх матчах команди. В разі поважної причини, за якою представник команди не може бути присутнім на матчі/матчах своєї команди він повинен знайти іншу людину, що тимчасово буде виконувати його обов’язки, відповідає вищезазначеним умовам та письмово повідомити про це Оргкомітет змагань не пізніше ніж за 3 години до гри. Без присутності представника команди матч не буде розпочато і команді-порушнику буде зарахована технічна поразка.

7. Під час гри сумарний вік гравців команди на полі не повинен перевищувати 100 років. В заявку команди дозволено включати різних гравців, але одночасно на полі повинен зберігатись різновіковий баланс, що не дозволить командам домінувати за віковим принципом. Вік гравців фіксується на момент подачі заявки команди і зміна віку під час проведення змагань не враховується. Матч може бути розпочатий у разі наявності 6 і більше гравців, але відсутні гравці все одно додаються у загальний вік команди по мінімальному рівню у 10 років.

8. У змаганнях обмежено участь юнаків, що займаються у спортивних школах з відділенням футболу. У заявці команди їх кількість не обмежується, але їх кількість на полі під час гри не повинна перевищувати 2-х гравців. Такі гравці повинні бути відмічені у паспорті команди спеціальною позначкою «СШ».

9. У разі дострокового зняття команди із змагань ця команда не буде допущена до змагань у наступному сезоні, а гравці команди будуть мати можливість грати у чемпіонаті тільки у складі інших різних команд.

10. Усі дисциплінарні санкції та випадки пов’язані з процесом змагань, що не вказані в даному положенні регулюються згідно Регламенту та Дисциплінарного кодексу, які розроблені і затверджені Оргкомітетом для дорослих команд різних ліг.

Розділ V. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ


Переможець визначається у фіналі чемпіонату шляхом проведення ігор на вибування після групового етапу. Бронзовий призер визначається у матчі за 3-е місце. Якщо в основний час матч завершився в нічию, призначається серія післяматчевих пенальті згідно з правилами гри. Під час ігор у відбіркових групах за перемогу нараховується 3 очка, за нічию – 1 очко, за поразку – 0. На стадії ігор на вибування усі пари грають по 2 матча і переможець визначається за сумою 2-х матчів з урахуванням голів забитих у «домашніх» та «виїздних» іграх.

Розділ VІ. НАГОРОДЖЕННЯ

Команда-переможець нагороджується кубком, медалями та дипломом за перше місце, а також грошовою премією у розмірі 55% від загального призового фонду. Команда, що посіла друге місце нагороджується медалями та дипломом за друге місце, а також грошовою премією у розмірі 30% від загального призового фонду. Команда, що посіла третє місце нагороджується медалями та дипломом за третє місце, а також грошовою премією у розмірі 15% від загального призового фонду. Команда, що посіла четверте місце нагороджується дипломом. Також нагороджується кращий бомбардир чемпіонату за підсумками сезону. У разі однакової кількості забитих голів, нагороджуються усі гравці з максимальним результатом.

Розділ VІІ. АРБІТРАЖ


Матчі чемпіонату з футболу 8х8 (дворового футболу) серед юнаків 1999 р.н. та молодших обслуговують арбітри, що входять до комітету арбітрів міста Чернігів та Чернігівської області. Також Оргкомітет змагань залишає за собою право залучати інших спеціалістів для обслуговування ігор в якості арбітрів, які відповідають вимогам Оргкомітету.

Розділ VІІІ. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ

Витрати по проведенню змагань (оплата суддівства, медичного працівника та придбання призів) покладається на Відділ фізичної культури і спорту Чернігівської міської Ради.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дворовой футбол, спорт

Добавить в:


ЦентрКомплект