• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Два постріли. Робінгуд Сергій Єрмоленко прострелив ногу міліціонеру Олександру Ярмаку


реклама

Два постріли. Робінгуд Сергій Єрмоленко прострелив ногу міліціонеру Олександру Ярмаку

 

У ніч з 19 на 20 грудня у центрі Ніжина біля нічного клубу «Космос» пролунали постріли. Кажуть, з пістолета. Очевидці стверджують, що бачили, як від асфальту летіли іскри. 35-річний Сергій Ермоленко, один з ніжинських «робінгудів», прострелив ногу 28-річному міліціонеру Олександру Ярмаку. Олександр працює у Києві, у патрульно-постовій службі (ППС).Вийшли, поговорили

Компанія міліціонерів того вечора гуляла в нічному клубі. Нічого дивного: 19 грудня — День Святого Миколая, 20 грудня — День міліції.

Кажуть, Олександр Ярмак почав чіплятися до дівчат, які також там відпочивали. Один з друзів відвів Олександра від столика дівчат. Можна припустити, що нагадав Ярмаку про родину — дружину і сина, які чекають вдома. Та через деякий час Олександр знову пішов залицятися.

Сергій Єрмоленко попросив його повернутися за свій столик. Ярмак запропонував Єрмоленку вийти надвір, поговорити. Вийшли. Звідки взявся пістолет — невідомо. Очевидці розповідають, нібито випав із кишені Ярмака. Єрмоленко його підняв і зробив постріли. Кулі відрикошетило від асфальту, були іскри, говорять ті, хто бачив. О 4.50 ранку друзі Ярмака викликали «швидку». У нього була прострілена нога трохи нижче паху. Лікарі зафіксували у Ярмака алкогольне сп'яніння.

«Усі були вже готові»

Олександр Ярмак
у хірургічному відділенні Ніжинської міської лікарні. У понеділок, 22 грудня, в обід у палаті біля ліжка хворого сидять близькі — дружина, теща, друзі.

— Що сталося?
— Розказувати нічого не буду, — каже Олександр Ярмак і закривається простирадлом.

— Як ви себе почуваєте?

— Мені погано. Звертайтеся в Ніжинський міськвідділ міліції. Там вам усе розкажуть. Є відео, на якому видно, що і як було.

Тим часом родичі дружно витісняють мене з палати.

— У ту ніч ми були в «Космосі», — говорить очевидець Анатолій Андріївський. — Відпочиваємо там завжди. Стрілянина була біля нічного клубу, в парку. По Ніжину ходять плітки, що стріляв «робінгуд», та я не бачив, точно не скажу. Коли почалась заварушка, я був надворі, але сам момент розбірок пропустив. Чув, що міліціонер був у нетверезому стані.

— Стріляли вночі, коли всі були вже готові, — доповнює Валерія Петровська, вона також була тієї ночі у клубі. — Наступного вечора і вночі у «Космосі» знову було багато міліціонерів. Не по формі. Вони відзначали День міліції. У нас також там був корпоратив. Міліціонери перевіряли сумки відпочиваючих. У «Космосі» таке буває дуже рідко.

— Як усе сталося, сказати не можу, — розповідає Данило Прокопець, власник нічного клубу «Космос». — Кажуть, що якісь хлопці стріляли поблизу. Відпочиваючі говорили, було два постріли. У самому закладі стрілянини не чули, грала музика. Я про все дізнався в суботу зранку. Подзвонили з міліції. Приїхали в клуб, допитали персонал, який працював у ту ніч. Потім робили знімки біля закладу.

— У вас є камери відеоспостереження?

— Наші камери нічого не пишуть. Якщо в міліції і є відео, точно не з нашого клубу.
Це перший такий страшний інцидент за три роки існування закладу.
Після того, що відбулося, сумки відпочиваючих перевіряє наша охорона. Аби не заносили зброї, спиртного.

— Часто у вашому закладі відпочиває міліція?
— Якщо і відпочивають, то не по формі.

Замах на умисне вбивство


— Достеменної картини подій не знаю, — каже В'ячеслав Попович, один із «робінгудів». — Я зараз на передовій в АТО (розмовляли у вівторок зранку). Але хлопці мені дзвонили, розповідали про цей випадок. Телефонував Сергію, хотів з ним поговорити, але телефон у нього відключений. Дружина Сергія сказала, що уже допитали всіх свідків. З їх показань випливає, що Ярмак був поранений зі своєї ж табельної зброї. Сергій зник. На зв'язок не виходить. У нас є підозра, що його викрали.

* * *

Міліція повідомила: ідемо по сліду. Відкрито кримінальне провадження щодо цих подій з формулюванням «Замах на умисне вбивство».


Робінгуди — група жителів Ніжина, які намагалися самостійно боротися з наркоторговцями у своєму місті.

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №52 (1494)

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: стрілянина, ніжинські робінгуди, нічний клуб «Космос», «Вісник Ч», Юлія Семенець

Добавить в: