Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Міліціонери в останню путь провели беркутівця Володимира Зубка

Міліціонери в останню путь провели беркутівця Володимира Зубка

Правоохоронці Чернігівщини провели в останню путь свого товариша - міліціонера оперативного взводу роти міліції особливого призначення «Беркут» Зубка Володимира Валерійовича. Він відійшов у вічність у 28 років. А попереду було все життя, яке він так любив, мріяв стати офіцером, навчався у Національній академії внутрішніх справ.
Але доля розпорядилася інакше. 18 лютого загін Чернігівського «Беркуту» був направлений в Київ для охорони громадського порядку. Володимир з товаришами ніс службу на вулиці Інститутській.
19 лютого старшому сержанту Зубку Володимиру Валерійовичу було присвоєне чергове спеціальне звання – прапорщик міліції. Але новенькі погони бійцю випало носити лише один день, бо 20 лютого куля снайпера пробила бронежилет і Володимир загинув від смертельного поранення.

Мати-вчителька втратила одного з трьох своїх дітей, яких вона ростила сама. У загиблого міліціонера залишилася доросла сестра і молодший брат.
Проводити земляка в останню дорогу вийшла вся Куликівка, друзі, знайомі. На похорони приїхали керівники УМВС України в Чернігівській області, колеги, ветерани органів внутрішніх справ.
Коротку, але яскраву біографію Володимира можна вмістити в декілька рядків - народився 18 травня  1985 року у селі Родниківка Уманського району Черкаської області, згодом сім’я переїхала на Чернігівщину й оселилася у Куликівці. Юнак закінчив місцеве училище, здобув професію електрозварника. Після служби у Збройних Силах України вирішив пов’язати свою долю з міліцією і 2006 року хлопчина одягнув форму.
Співробітники міліції згадують свого колегу лише з найкращої сторони, як старанного, дисциплінованого і сумлінного співробітника.
Пам'ять про загиблого міліціонера завжди залишиться в серцях рідних і близьких, побратимів і колег по службі. 

УМВС України в Чернігівській області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Володимир Зубок, "Беркут", похорони

Добавить в: