Продукти для Менського зоопарку

Продукти для Менського зоопарку
26 листопада працівники Чернігівського медичного коледжу відвезли до Менського зоопарку продукти.

— Про те, що звірам нічого їсти, прочитали у «Віснику», — каже Олена Ісаченко, головний бухгалтер медколеджу. — Стало їх дуже шкода. Ініціаторами благодійних зборів виступила вся наша бухгалтерія. З коробки з-під взуття зробили скриньку. Працівники, які до нас заходили, кидали гроші — по 5,10, 20 гривень, у кого скільки було. Студентів до акції не залучали. Одна зі співробітниць коледжу підключила до зборів свого чоловіка. Він працює в компанії «Медіа Воркс 7». Вони зібрали 300 гривень і передали нам. Усього вийшло 967 гривень.

Купили 6 сіток капусти, 3 сітки моркви, 2 мішки вівса, 2 мішки пшениці та 2 ячменю, мішок кукурудзи. З дому зносили варення: вишневе, абрикосове, малинове. Несли мед. Усього назбирали дві великі клітчаті сумки. На гроші, які залишилися, закупили 70 батонів і п'ять кілограмів маргарину.

У вівторок зранку відвезли. Директор зоопарку Зінаїда Максименко прийняла нас привітно. Була вдячною. Казала, що зоопарк тримається завдяки добрим людям. Дирекція дозволила нам безкоштовно погуляти зоопарком. Годували з рук хлібом лебедів, оленів.

У зоопарку кажуть, що останнім часом люди почали активніше їм допомагати. Меняни зносять кормові буряки, моркву, мед. З Коропа везуть яйця, варення. З Чернігова уже двічі привозили продукти.

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №48 (1438)

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Менський зоопарк, продукти, Чернігівський медичний коледж, «Вісник Ч», Юлія Семенець

Додати в: