Студенти, що стажувалися у Чернігівській міськраді, здобутим досвідом задоволені
Понеділок, 1 вересня 2008 13:13 | Переглядів: 1589
Кожен із стажерів розповів про власні враження від роботи у відділах та управліннях міської ради, а також про перспективи на майбутнє. Молоді люди позитивно оцінили здобутий досвід, а також зізналися, що по-іншому, навіть дещо спрощено, уявляли роботу структурних підрозділів міської ради.
Міський голова поцікавився, чи і надалі хлопці та дівчата мають намір пов'язати свою долю з органами влади і які, на їхню думку, недоліки є у системі міської влади та як їх виправити. До речі, відповідаючи на запитання, один з учасників проекту повідомив, що вже вступив до магістратури за спеціальністю "державне управління".
Олександр Соколов переконаний, що отримані знання і навички під час стажування обов'язково стануть у нагоді. "Найважливіший досвід, що набувається в органах місцевого самоврядування, – вміння спілкуватися з людьми", - наголосив міський голова.
Координатор проекту у Чернігові Оксана Стельмах подякувала за розуміння і підтримку студентів-стажерів і висловила сподівання, що проект матиме продовження.
Стажування студентів у Чернігівській міській раді відбулося у рамках проекту "Студенти – для органів місцевого самоврядування", що третій рік поспіль організовує "Чернігівська міська молодіжна громадська організація "Молодіжний інформаційний центр" спільно з громадською організацією "Молодіжна альтернатива" (м.Київ).
Переможцями конкурсного відбору стали 5 студентів з різних вузів Чернігова. У рамках проекту у вільний від навчання час вони працювали кілька годин у міськраді, набуваючи теоретичних знань та практичних навичок. Усі учасники стажування отримували стипендію.
Проект одночасно реалізувався у багатьох українських містах, упродовж березня-серпня 100 студентів з 18 міст України пройшли стажування в органах місцевого самоврядування.
Мета проекту – залучення молоді до активної участі у громадському житті свого міста. А також надання можливості студентам, котрі мають намір працювати в органах влади, отримати певний професійний досвід.
Проект "Студенти – для органів місцевого самоврядування" не підтримується жодною політичною силою і є позапартійним.
Ірина Синельник
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.




