Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Вибори мера Ніжина відкладають на потім

Вибори мера Ніжина відкладають на потім

Ніжин
Вибори нового мера Ніжина затягуються. Нагадаю, Михайла Приходька відсторонили від роботи 22 березня нинішнього року. Верховна Рада уже призначила вибори навіть у тих населених пунктах, де місця голів звільнились у квітні. Приміром, 15 грудня будуть вибори у семи громадах на Чернігівщині.

Пригадується, що більше року відкладали вибори мера міста Щорса. З Ніжином знов те саме? Запитали народних депутатів.

Олег Ляшко:
— Проект постанови про вибори мера Ніжина уже двічі був у порядку
денному Ради, однак з різних причин до нього не доходила черга. Переконаний, що це не випадково. На мою думку, влада Партії регіонів таким чином намагається утримати ручне керування містом, як це зараз відбувається і в Києві. Так само штучно і безпричинно затягується розгляд кримінальної справи М. Приходькау Вищому спецсуді. Здавалося б, очевидне рішення — хабарник має сидіти в тюрмі — судові інстанції не можуть прийняти вже 5 років. Я особисто голосуватиму за призначення виборів і агітую за це всіх своїх колег, бо вважаю, що славне місто Ніжин заслуговує мати достойного мера, а не хабарника Приходька.

Михайло Чечетов:
— Здесь подвоха нет. Это чисто технический вопрос. Возможно, комитет Верховной Рады не успел его рассмотреть и вынести на сессию. Просто не дошли до рассмотрения вопроса о выборах мэра Нежина. Рассмотрим, по мере возможности. При всем уважении к масштабности Нежина, с Киевом его не сравнить. Это как слон и моська.

* * *

Місцеві експерти стверджують, що не визначилися з кандидатом ні Партія регіонів, ні опозиція, тому і виборів не призначають. То, виходить, обидві ці сили у Ніжині слабкі?

Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №41 (1431)

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мер Ніжина, вибори, Михайло Приходько, «Вісник Ч», Ольга Макуха

Додати в: