300 тисяч виділяє держава на сосницький пляж
300 тисяч виділяє держава на сосницький пляж
— Створення пляжу на цьому місці закладено у програму ще минулого року Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів, — пояснює Іван Андрійович. — Держава виділяє на нього близько 300 тисяч гривень. У річці буде чиститись вода, за рахунок облаштування невеликих дамб протяжністю до 800 метрів на 1-1,5 метра підніметься її рівень. Взагалі облаштування пляжу починатиметься від мосту і проходитиме вниз течією до одного кілометра. Роботи уже почалися - тут вирубали кущі. Тільки-но пройде паводок, почнемо серйозніші. До того ж це місце відпочинку ми плануємо обгородити від корів.
Здавалось би, така радість, але мешканців В'юнища новина, навпаки, збентежила. Люди хвилюються, чи не пересихатиме річка з появою дамб. Іван Козар заспокоює: «Ні!»
— Камені покладуть не через всю ширину річки, тож вода буде вільно протікати. Перед тим як приймати рішення про підняття П рівня на місці пляжу, було проведено спеціальне експертне дослідження.
До речі, є новини і щодо ділянки Десни, яка ріже берег біля Малого Устя цього ж району. Щоб річка не пішла в обхід мосту, який може залишитись просто на острові, держава планує укріпити її берег.
Світлана Душик, тижневик «ГАРТ» №19 (2564)
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: пляж, «ГАРТ», Світлана Душик




